Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Észak-Korea emberek hallgathat...

Észak-Korea emberek hallgathatják Michael Jackson dalait?

Figyelt kérdés
Ezt azért kérdezem mert olvastam hogy nagyon szigorúak.
2017. aug. 17. 18:40
 1/8 anonim válasza:
76%
Nem hiszem,tekintve,hogy minden nyugati cuccért elég kemény büntetést kapnak...
2017. aug. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm pontosan ezért kérdeztem azért sajnálom az ott élő rajongóit ha egyáltalán vannak 😃
2017. aug. 18. 19:45
 3/8 anonim válasza:
Az ottani kormány igyekszik ezekről mindent “eltitkolni”. Nagyon szigorú korlátok vannak ott, de gondolom erről hallottál. Épp ezért szerintem sokan nem is hallottak pl Michaelről sem.
2017. aug. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt most találtam [link]
2017. aug. 20. 12:59
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem hallgathatnak semmi "nyugati" vagy bármilyen külföldi zenét.

Hivatalosan csak észak-koreai zenéket hallgathatnak, amik a TV műsorokhoz hasonlóan kizárólag politikai propaganda témájúak, vagyis a Kedves Vezető dicsőítéséről szólnak és arról hogy milyen szép és jó az élet Észak-Koreában.

Nem hivatalosan titokban szoktak becsempészni Dél-Koreából CD-ket, pendriveokat, amin a filmeken sorozatokon kívül lehetnek zenék is, de szerintem ezek is inkább koreaiul vannak, mert Észak-Koreában nem nagyon beszélnek angolul, legfeljebb az elit rétegből néhányan. Persze előfordulhat hogy pár "nyugati" zene is rákerül az adathordozókra, mindamellett nem nagyon valószínű hogy az ottani emberek hallottak volna M.J.-ról.

2017. aug. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Michael Jacksont nem csak barhol lehet hallgatni de szinte mar kotelezo.
2017. nov. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Észak-Koreában az átlagembernek nincs internet hozzáférése, így nekik nem egyszerű és természetes hozzáférni bármilyen zenéhez, mint neked, meg boltban sem kapsz ilyen CD-ket.
2017. nov. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem lennék a helyükben
2017. nov. 14. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!