Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit szerettek avagy nem...

Mit szerettek avagy nem szerettek a METÁL zenében?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy miért hallgatjátok, esetleg utáljátok ezt a zenei stílust. (én nem utálom, előadást tartok belőle holnap magyarfakton)

2017. szept. 26. 17:24
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

A gitár központúságot, a gyakori falsetto ének stílust, a shred szólókat.

De legfőképp a Marshall erősítőt.

2017. szept. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezzel a szövegvilággal és atmoszférával tudok azonosulni (elsősorban black metalt és DSBM-et hallgatok). Amúgy király az elképzelésed és támogatom, de én elfogultság nélkül is azt mondanám, hogy a metál az egyik legváltozatosabb zenei irányzat, úgyhogy talán megérné leszűkíteni a kört. Vagy épp ellenkezőleg: beletenni a prezentációdba ezt is. :D
2017. szept. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jó, oké, most nézem a dátumot, és azt hiszem, már tárgytalan. Mondjuk szép munka, előtte levő nap késő délután kell elkezdeni a prezentációt csinál, ggwp. :D De nem ítélkezek, az én gimis éveim ugrottak be egyből.
2017. szept. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Átcsúszott jövő szerdára szóval nem késtél el :D Kiment a fejemből azért kezdtem el előtte lévő nap délután :P
2017. szept. 30. 10:42
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Justin Bieber? Happy Meal? Hogy jönnek ezek a metalhoz? :)


Amúgy szeretem a metalt, elmondom, mit szeretek benne: változatos, gitárszólók, jó ének, szövegvilág, előadásmód.


Amit nem szeretek: egyes műfajok baromi unalmasak tudnak lenni, sokszor nagyon egy kaptafára épülő zenekarok vannak - egy elterjesztette, a többi pedig másolja -, amikor egy együttes tényleg sátánista.


Kb ennyi.

2019. júl. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Mindent szereteek😍
2019. okt. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#7 a Happy mealt már nem tudom miért írtam oda XD a Justin Biebert azért hogy hátha megtalálja valaki aki kifejezetten nem szereti 😂
2020. jún. 7. 18:24
 8/8 anonim ***** válasza:

Zene komplexitása, techikája, és a benne lévő energia.

Amit nem: negatív hangulatvilág dalszöveg, némelyiknél egyhangúság

2021. júl. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!