Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak még korombeli fiatalok,...

Vannak még korombeli fiatalok, akik magyar rockzenét hallagtanak? Nektek melyik a kedvenc együttesetek? 18/l (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ezek a kedvenceim: Tankcsapda, Road, Depresszió, Alvin és a Mókusok, Ossian, Pokolgép, P.Mobil, P.Box, Dinamit, Lord, Piramis, Edda

Kérlek, mondjátok, hogy nem vagyok egyedül! :)



2017. nov. 1. 12:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy egyedül. Tankcsapda a kedvenc zenekarom, de Lordra is szoktam járni néha-néha.


Bár én sok más egyéb stílust is szeretek, hallgatok, szóval nem vagyok egyértelmű, nagy rocker :)


19F

2017. nov. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
hát tulajdonképpen leírtad közel azt amit én is tudnék írni a szeretett együttesek közül,még a Bikinit,Kárpátiát tenném hozzá 18/F
2017. nov. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Körülbelül azt hallgatom amiket te is. A régi Ossiant is szereted?
2017. nov. 2. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Pokolgép
2017. nov. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek, megnyugtattatok, hogy tényleg nem vagyok egyedül. Kezdtem egyre jobban azt érezni, hogy mi korunkbeliek tényleg nem ismerik ezeket és nem tudják, hogy mi az igazi jó zene! Nektek melyikek a kedvenc számaitok? Kedvenc együttesetek?


#1: Nagyon szeretem én is mindkettőt. Ezek kívül még miket szeretsz?


#2: Igazad van, azt a kettőt én is kihagytam. Pedig szeretem ám a Kárpátiát is, meg a Bikinit :)


#3: Szeretem a régi Ossiant is, de inkább az újabbat szoktam hallgatni. Te szereted?

2017. nov. 2. 09:46
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Blind myself, superbutt!!!!
2017. nov. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Road,Depresszió :3 meg még van egy pár magyar kedvenc:D 17/L
2017. nov. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Tankcsapda, Road, Alvint már annyira nem hallgatok és Edda a felsoroltak közül.

Amúgy még Junkies, Téveszme, Anchorless Bodies, PETOFI, AWS, Paddy And The Rats, Ivan&the Parazol


18/L

2017. nov. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
De jó hogy ennyi korombeli ember szereti ugyanazt amit én, csak lenne kivel a közelben elmenni koncertre vagy tudatni amit szeretünk például hangos zenehallgatással :D
2017. nov. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Pafdy and the rats-et kihagytam még a felsorolásból, azt is nagyon szeretem.


Kedves 12:16 pont ezt érzem én is! Annyira jó lenne elmenni korombeliekkel elmenni egy jó koncertre... Az én baráti körömben sajnos nem tudják, hogy mi az igazi jó zene és sajnos nincs kivel elmennem koncertre, vagy csak nagy győzködések árán, de akkor sem élvezik. :(

2017. nov. 2. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!