Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudtok olyan Kispál és a borz...

Tudtok olyan Kispál és a borz számot mondani, amit kisgyereknek meg lehet tanítani, nem vulgáris, és nem full depis?

Figyelt kérdés
2éve töröm a fejem, de nem jutott eszembe egy ilyen jó szám sem.
2017. nov. 2. 22:20
 1/8 Mansour ***** válasza:
58%
Macska
2017. nov. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Higgany ***** válasza:
Emese, az autóm és én, tiszai pu, vackolj belém
2017. nov. 3. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A tiszai pu kezdese mar eros, de nagyon szepen koszonom az osszes javaslatot, elni fogok veluk :)
2017. nov. 7. 22:28
 4/8 Mansour ***** válasza:

Hú, hát a 2-es által javasoltak közül egyik se kisgyereknek való, talán esetleg csak az Emese.


Akkor inkább ezek: Őrjárat, Szőkített nő, Földtörténet, A következő buszon, Előre illéri, Rajtakaptál. UFO, Modellezés almával

2017. nov. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, ezek eszembe sem jutottak, az életigenlő szám merült még fel bennem, az őrjárat pedig talán az egyik olyan Kispál szám, amit én nem szeretek.
2017. nov. 11. 20:24
 6/8 Higgany ***** válasza:
Talán mellé lőttem ezek szerint, de nekem Gyerekkoromban ezek voltak a kedvenceim. Bocsika :)
2017. nov. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jelvény nélkül!

Földtörténet?

60-as évek

Csiga

Barlangba dobolok

Forradalmár?

2017. nov. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Mansour ***** válasza:

Azért a Csigában is ott van a farok! :)

Attól még hogy állatos, nem biztos, hogy gyereknek való!

2017. nov. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!