Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egyedül engem fog el a hánying...

Egyedül engem fog el a hányinger a Halott Pénztől meg a Wellhellotól?

Figyelt kérdés
25F

2017. nov. 12. 18:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
Igen. Normális ember egyszerűen ignorálja azokat akiket nem szeret, és nem áll le jelenetet csinálni meg provokálni a többieket azzal hogy milyen szar, elhányja magát tőle, stb...
2017. nov. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
Ha rá lennék kényszerítve, hogy hallgassam, biztos elfogna. De nem vagyok.
2017. nov. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
Nem csak téged. Én inkább meghalnék minthogy ezeket hallgassam :D
2017. nov. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#1 na mert ez nem provokáció volt...

Egyébként meg nem tudom befolyásolni hogy a Music FM naponta hányszor játsszon halott szart, ahogy azt se, hogy melyik rádió szól a munkahelyemen!

2017. nov. 12. 22:58
 5/12 Bihar Valatonon ***** válasza:
Ha csak ez a kettő lenne...:D
2017. nov. 13. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Wh szerintem még úgy-ahogy elmegy, magamtól eszembe nem jutna hallgatni, de nem nyomom el a rádiót ha játsszák. Hp viszont egyszerűen ultragáz, nem csak zeneileg, hanem azokkal a közhelyeket puffogtató ostoba szövegeivel. Rémes! Egyből nyomom másik adóra, ha megszólalnak...
2017. nov. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

én is csak akkor hallgattam, amikor vki visz autóval, vagy az irodában music fm-et kapcsolnak.


a Wellhello is borzalom, de vmennyire elviselhető. viszont az utolsónak teljesen igaza van: a Halott Pénznek vmi förtelem gagyi dalszövegei vannak, mintha egy 14 éves magát menőnek képzelő srác írta volna.


mondjuk azt együk hozzá, h ezeknek az együttesnek a célcsoportja a 14-18 évesek inkább, nem mi.

2017. nov. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
tegyük*
2017. nov. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Unikornispata ***** válasza:
Akkor ne hallgass MUsic Fm-et.
2017. nov. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

# 9/9


pont arról magyarázunk, hogy a munkahelyünkön szól a musicfm nem csak mi döntjük el, mit hallgatunk.

2017. nov. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!