Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik Paddy zenék mennek...

Melyik Paddy zenék mennek mostanában koncerten, amit érdemes megtanulni angolul énekelni? Pl. Szín, barba, Bp park.

Figyelt kérdés

2017. nov. 20. 15:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Mostanában elég sokat nyomatnak az új albumról, szerencsére onnan is a jobbakat, ezeket ajánlom figyelmedbe: Join the riot, Black sails, One last ale, Where the red paints the ocean, Children of the Night, Aerolites, Castaway, Another life

És persze régebbi klasszikusok, amik minden koncertjükön alap számok: Drunken sailor, Pilgrim on the road, FREEDOM, Song of the leprechaun, Ghost from the Barrow

Ezeken kívül szokott még lenni My Sharona, Bastards back home, Six rat rovers, Lonely Hearts' Boulevard, That's my nature, The captain's dead.


Ez így elsőre tudom, hogy sok, de válogass kedvedre, hallgasd meg őket és amelyik megtetszik, azt tanulod meg :D Én igazából nem is tanultam külön, szimplán jártam a koncertekre meg azokon kívül is nagyon sokat hallgattam őket, így azt vettem észre egyszer csak, hogy jé már ismerem minden számukat amit játszanak és tudom is őket.

Jó szórakozást!

2017. dec. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!