Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan lehet úgy felrakni...

Hogyan lehet úgy felrakni zenét, hogy Magyarországon is lehessen megnézni, és ne legyen letiltva sehol? Ki lehet játszani, és ha igen, hogy? Youtube-on

Figyelt kérdés

2017. nov. 21. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Meg lehet próbálni kijátszani (erre most nem tudok tippet adni, képanyag esetén a tükrözést szokták használni, esetleg ablak az ablakban módszert, zenét nem tudom, elvileg nem megkerülhető), de csak ideig-óráig működne mert úgyis letiltják. Annak nincs értelme hogy eltorzítsd a zenét hogy ne ismerje fel a rendszer, ha pedig más művét használod fel ami nem terjeszthető azt fel fogja ismerni és tiltani.


Erre nincs értelmes módszer, mivel nem töltheted fel más műveit a sajátodként ezért mindig is problémába fogsz ütközni ezekkel. És minél több idő telik el úgy lesz egyre fejlettebb és nehezebben kijátszható a rendszer. Tudatosítsd magadban hogy szerzői jogot sértesz, és örülhetsz hogy nem perben kell felelned erről hanem a rendszer átvállalja a felelősséget a törléssel. Illetve nem azt kell nézni, hogy bezzeg más is feltölti és azokat nem törlik, mert ez nem igaz és nem is mentesít a felelősségre vonás alól.

2017. nov. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:(
2017. nov. 21. 16:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs értelme feltölteni videomegosztókra mert törölni fogják, a YouTube meg előbb utóbb a tükrözést is ki tudja majd vizsgálni automatikusan. A felhő tárhelyekre se érdemes feltölteni mert múlthéten a Google Drive-bol ki tiltott pár felhasználót a saját fájlokból, és ki tudja vissza kapják e. A Mega meg feltörte a titkosított képeket. A Google Drive cikkben az is leírták hogy van tartalom felismerőjük is mint a YouTube-on.
2017. nov. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor fogják törölni a Video és fájlmegosztó oldalakról is, például Youtube, Dailymotion, Vimeo, Videa, Mega, Dfiles, Rapidgator, MediaFire, OneDrive, Google Drive, Dropbox, Box, Sync, Amazon Drive, Degoo? stb..
2017. nov. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A YouTube -ról csak annyit, hogy ott azt is letiltják ami nem jogvédett...

Egy cég készítettet kis reklám videót, még a zenét is saját maguk vették fel.

Majd 5 év után: "A videó UMG anyagát tartalmazza, aki letiltotta azt szerzői jogi okok miatt."

Egy alig 2 éves zenének egy részletével történő hasonlóság miatt.

De nem csak a YouTube -ról, hanem a hozzá tartozó Google Driver -ból is eltávolította a nyers forrás fájlokat, amiből is végül készült a videó.

Csak röhej, ha nem egy nagy kiadó társaság vagy, annak ellenére is törölhetik a tartalmad, hogy az a hasonló mű alkotása előtt 3 évvel már fent volt a szerveren.

2017. nov. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
[link] 5éve van fent akkor miért nincsen letiltva? :O és hogy kell androidon albumot készíteni youtube-ra :)
2017. nov. 22. 15:25
 7/9 anonim ***** válasza:
A régi videók feltöltésekor nem volt ennyire fejlett tartalomszűrő rendszer, ezért ezek hosszabb átfutási idővel törlődnek, akár évek után (2016-os statisztika szerint percenként 500 órányi videóanyaggal bővül a kínálat, mert ennyit töltenek fel. De erre mondtam hogy nem a "bezzeg ő feltöltheti akkor én is"-elvet kell követni, mert 2017-ben ugyanezt lehet azonnal letiltaná már a rendszer.
2017. nov. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Előbb utóbb a felhő tárhelyekről is letörlik, van tartalom felismerője pl: Google Drive. Múlthéten pár embert ki tiltott a Google a Google Drive-ról saját fájlokból. És nagyon sok hekker támadás van mostanában. Max zárt torrent oldalon érdemes tárolni vagy otthon merevlemeze! Nagyon sok videomegosztókról törlik le a filmeket zenéket, bejelentés vagy automatikus szűrő törli.


A felhő tárhely se különb a videomegosztóknál.

A szabály bevezetésével a tárhely szolgáltatóknak pontosan tudniuk kell majd, hogy mi kerül feltöltésre, így az Elker-irányelv felelősség-korlátozó rendelkezése sem lesz alkalmazható. Olvassátok el: [link] [link] ..

2017. nov. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én úgy láttam néhány lyricses videónál valahogyan nem törölték le a videót Youtubeon. Én is csak dalszöveget szerettem volna egy zenéhez készíteni,de rögtön letiltották. Talán ha a leírásba linkeled az eredeti zenét? (engem is érdekelne a megoldás)
2017. nov. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!