Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok a Melanie...

Mit gondoltok a Melanie Martinez erőszakolós botrányról?

Figyelt kérdés

2017. dec. 5. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Leszarom.
2017. dec. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

El fog telni egy kis idő, és már annyira el lesz telítve a média és az emberek is a sok erőszakolós esetektől, hogy egy pontot elérve már közömbös lesz feléjük az ember.


Mivel a kérdésben láttam először ezt a nevet, pont annyira nem érdekel hogy mi van vele. Az eset sajnálatos, ha viszont valakinek valakivel baja van azt a rendőrség és bíróság előtt kellene tisztázniuk, most már kezd undorítóvá válni a médiában való egymás mocskolása. Még akkor is ha igaza van az áldozatnak, nem így kell intézni hogy most mindenki előkapja hogy mi történt vele az elmúlt 100 évben.

2017. dec. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%

Nőként mondom, hogy jónak tartom, hogy egy ilyen példa is előkerült, mert megmutatja, hogy ez a metoo-zás nem férfiellenes, hanem zaklatóellenes és bizonyítja azt is, hogy bizony nő is lehet zaklató (sok tévhit van ezzel kapcsolatban).

Amúgy meg szomorú és hányingerkeltő.

2017. dec. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg ez a sztori hazugságnak tűnik, van néhány bizonyíték róla. Egyébként én imádom őt, nem tudom elképzelni hogy ezt tette volna.
2017. dec. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Nekem gyanús, hogy Timothy éppen most, az első dala nyilvánosságra hozása után kb 2 héttel hozza ezt fel..2 évvel az eset után.. ráadásul Timothy azt állítja ez a 2 éjszakás ottalvós buli jún 24-25én Mel házábantörtént. Na most Melanie jún 21-24ig new yorkban volt és 25én ment haza.Illetve Melanie kb 155 centi és 45 kiló szóval ha nem akarta volna simán lelöki magáról és kész.
2017. dec. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!