Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tudnek megtalalni egy...

Hogyan tudnek megtalalni egy dalt? Letezik valami kereso erre?

Figyelt kérdés
egy kulfoldi zenerol van szo,sajnos nem tudok angolul,negy eve hallottam egyszer ketszer radioba meg tegnap epp a veget.annyira tetszik a dallama a fejemben van,meg 2mondat amit tudok rola.

2017. dec. 14. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:

írd le hallás alapján, zenei stílus, férfi, nő énekli, milyen hangszerek, ha fel tudod venni legközelebb a telefonoddal, akkor zenekereső rögtön kidobja melyik az,

melyik rádióban ment, mikor mert lehet online közzéteszik a lejátszási listát esetleg írsz a zenei szerkesztőnek és kikeresi percre pontosan amikor hallottad mi ment akkor.

2017. dec. 15. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszi a tippeket,eleg sokat hallgatok kulonbozo radiokat de pont nem tudom par napja melyiken ment.nem nagyon jatszak sajnos,ezelott evekkel ezelott hallottam csak.
2017. dec. 15. 12:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Írd le akár hablatyolva is azt a két mondatot, női vagy férfi énekes, stílus, minden... Itt már sok zenét kitaláltak igy :D én is szoktam néha, hogy csak random félszövegek után megtalálom. Ha rádióba ment és régebbi akkor is van esély, akár google-be is írd be amennyit tudsz belőle, barátnőm úgy talált meg egy számot hogy :fütyülős zene :D
2017. dec. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!