Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 2006-7-8 Mtv-s zene?

2006-7-8 Mtv-s zene?

Figyelt kérdés

Nem tudom pontosan mikor ment az a zene, még ovis voltam és nem emlékszek semmi dalszövegre, már régóta szeretném tudni annak a zenének a címét, anno nagyon imádtam és szeretném tudni hogy milyen ízlésem volt akkor.


Szóval.. Konkrét dolot amit tudok az az hogy úgy kezdődött a videó hogy egy kertesházat vett messziről a kamera, egy csávó kissé 3xnagyobb ruhákba vágta a füvet fűnyíróval, a fején azthiszem volt fejhallgató vagy valami olyasmi, és rendes ilyen "nyíí" hanghatás volt ahogy fűnyírózott, ezután kezdődött el a zene, a kamera egy szobát mutatott ami full rózsaszín volt, ha minden igaz egy csajnak öltözött faszi volt, azthiszem szőke hosszú haja volt, aztán kiesik egy kis rész.. Aztán vmikor sétál az utcán, pcsa gatyában és fekete? Tangáját oldalt kivillantva sétált, aszthiszem több lánnyal.. Utána egy iskolában volt .. Tesiteremben.. Ott asszem lesmárolt egy csávot, és ennyire emlékszem, tudja valaki a címét, Vagy esetleg valakinek rémlik valami a vidiklipből?


Válaszokat előre is köszönöm



2017. dec. 27. 22:28
 1/2 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy kb minden reggel 7:00 - 7:30 körül ment egy ideig, mindig az volt az első szám amit bejátszottak
2017. dec. 27. 22:32
 2/2 anonim ***** válasza:

Jobb később mint soha. Ez szerintem

Fatal Bazooka feat. Yelle - Parle a ma main


https://www.youtube.com/watch?v=Q4FamibkUH4

2018. aug. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!