Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ennyire szar lenne az ízlésem?

Ennyire szar lenne az ízlésem?

Figyelt kérdés

Minden barátom furcsán néz rám, amikor meglátják, mit hallgatok. A kedvenc bandáim a Black Veil Brides, Fall Out Boy, Green Day, 5 Seconds of Summer és még sorolhatnám a hasonló bandákat. De emellett szeretem a One direction-t, Charlie Puth-ot és más popelőadókat. A kettőt együtt nem lehet hallgatni? Mert nekem mindkét műfaj tetszik.

Ha nagyobb társaságban vagyunk, folyton próbálják rámerőltetni a rapet, a magyar zenét, de nekem az egyáltalán nem jön be. Régebben, amikor osztálykiránduláson fülkés vonatokkal utaztunk, ki is tettek a fülkéből, mondván, hogy ők zenét fognak hallgatni és én hallgassam a saját szarjaimat.

De ez nemcsak a zenével van így. Az öltözködésemre i sokan megjegyzést tesznek... Nem értem mi azzal a baj, hogy terepmintás pólót veszek fel fekete szaggatott nadrággal és bakanccsal.

Ez tényleg olyan szar ízlés, amiért ki kell közösíteni valakit?



2017. dec. 29. 09:57
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%

"Barátok", aha persze. Mindenki ízlése más! Az, hogy nekem nem jön be a banda,amit szeretsz, nem biztos,hogy jobb az ízlésem.


Nem kell mindenben egyezni, és nem kellene ráerőltetni a saját véleményüket másra.

Ne attól függjön az ízlésed, hogy épp milyen társaságban vagy.

2017. dec. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más az ízlése neked ilyen. A barátaid pedig köcsögök hogy ilyenért kiközösítenek, az öltözködésről pedig ugyan ez a véleményem mindenkinek más az ízlése.
2017. dec. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

A "barátaimat" illetően: én is észevettem már, hogy egyáltalán nem igaz barátok, inkább beszélgető haverokrol beszélünk. Alig várom a kilencedeiket, hogy végee új emberek is jöjjenek, hátha azokkal jobban kijövök...

Egyébként a legjobb barátom nagyon messze lakik tőle, kevesebb ideje ismerem, mint ezeket a haberokat, de sokkal jobban megért, meghallgatja a zenéket, amiker néha átküldök neki és elfogadja az ízlésem. Van egy közös kedvencünk a BVB-től, az In The End számuk, de hát azt ki nem szereti. :D

2017. dec. 29. 10:24
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne törödj a kamu barátokkal, nem szar amiket hallgatsz. Én is mindenevő vagyok, van amikor Metallicát hallgatok, de van amikor Ariana Grandét, elég vegyes személyiség vagy, van kb 20 hangulatom és mindegyikhez más illik.

Csak mert a "barátaid" nem fogadnak , akkor nem is barátok.

2017. dec. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
68%
Igen. Ez mindenhogy szar, de különösen együtt.
2017. dec. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
17%
Igen, szar izlésed van, de a haverjaidnak is. Ugyan nem mondtad, hogy konkrétan milyen előadókat hallgatnak, de a leírásodból kétlem, hogy Kendrick Lamar féle igényes rappet.
2017. dec. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
Nincs olyan, hogy szar ízlés. Az ízlés személyes preferencia olyan dolgokban, amiknek az értéke teljesen szubjektív, az hogyan lehet jó, vagy rossz?
2017. dec. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Vivi Clifford ***** válasza:
100%
Ezek nem barátok elmondom neked hogy én kinem állhatom a magyar zenét. Imádom a 5sost lassán már 5 éve és hatalmas rajongójuk vagyok. Szeretem a Green Day de a 1D is oda vagyok. Ugyhogy ennyi erővel az ízlésem is "szar".
2017. dec. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%

"Nincs olyan, hogy szar ízlés. Az ízlés személyes preferencia olyan dolgokban, amiknek az értéke teljesen szubjektív, az hogyan lehet jó, vagy rossz?"


Bizonyos zenéknél meg lehet ítélni objektíven, hogy mennyire szar és unalmas, ebből következik, hogy van szar ízlés. Ha a zene elér egy bizonyos minőségi szintet, ott már tényleg szubjektív, hogy kinek, mi tetszik, de az említett bandáknál pont nem ez a helyzet.

2017. dec. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
17%
#9 Kíváncsi lennék, hogyan definiálod objektíven a szart, meg az unalmast.
2017. dec. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!