Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Honnan tudnék toborozni 13-14...

Honnan tudnék toborozni 13-14 éves (elsősorban) fiú énekest és gitárost?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy a dobos barátomnal ( basszusgitározok) szeretnénk csinálni egy zenekart, csak az a baki hogy ötletem sincs hogyan szerezzek hozzá énekest, és gitárost.

Gitárost még nem is lehetne annyira nehéz, mert szerintem abból több van, de szerintem eléggé kevés fiú van Debrecenben, aki tud énekelni,(vagy gitározni, és nem kezdő hanem haladó) és rock/metál zene kedvelője és 13-14 év között mozog.Igazából aki ezt olvassa, és az alábbiaknak megfelel, az írjon kérem privátban, mert az nagy segítség lenne.Ez nem ilyen toborzó hirdetés, meg minden csak közlöm.

Pár ötletet légyszi! :)



13 éves fiú(k)



2017. dec. 30. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél ki meghallgatási papírt pl a Művelődési házakban vagy a suliban rakj ki papírt a meghallgatással hátha összejön remélem sikerül
2017. dec. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 nekem te ne válasza:

Egyetértek az előttem lévővel. Annyi még hogy próbálj meg olyan helyekre ahol a célcsoportod is megfordul.

illetve facebook

2018. jan. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Pascal Áron ***** válasza:
Szia én itt vagyok gitárral meg a hangommal csak pesten. 15 éves vagyok de igazából így már mind1😕
2018. jan. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Zeneiskolában.
2018. jan. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!