Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a Led...

Mi a véleményetek a Led Zeppelin - Stairway To Heaven teóriákról?

Figyelt kérdés

[link]


ti mit gondoltok erről?



2018. jan. 3. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Már oda leirtam.

"Hát nem tudom, szerintem rohadtul nem azt lehet hallani ami lyric videókban oda van irva, mindenre rábasszák hogy satan satan 6666666 azt én rohadtul nem azt hallok, sokkal inkább ilyen ashaskfjkaskfhajsfhj dolgokat. A placebo hatásról se tudjuk, hogy miért van, de úgy tűnik az emberi agy minden hülyeséget elhisz amit akar."

2018. jan. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, a six six six az valóban kihallható.

Mondjuk azt is kell tud.i, hogy még csak most mennék középfokúzni.

2018. jan. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De én végighallgattam lyric nélkül és azzal is a visszafelé játszott verziót még régebben és akkor is ezen agyaltam, hogy ez most mi... Köze nincs hozzá, most a Timmy Turnert is meghallgattam hát az is... egyáltalán nem azt hallom, pedig nem vagyok botfűlű, én is zenélek sok éve szóval annyira rossz nem lehet a hallásom :) Az egyetlen ami szerintem valós, az a Slayertől a Hell Awaits, ott visszafele tisztán érteni, hogy join us.
2018. jan. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Ugyanolyan baromság, mint az olyan teóriák, miszerint a kormány eltitkolja az idegeneket / kriptideket / illuminátusok uralmát / stb., miközben szánt szándékkal olyan jeleket adnak ezekről, amik túl elabsztraháltak ahhoz, hogy manipulációra lehessen használni őket, cserében viszont arra tökéletesek, hogy kiadják a nagy titkukat a szemfüles """szkeptikusoknak""".


Az összes ilyen fordítva meghallgatós sátánista üzenet elképzelés agyabeteg állatság, amit még akkoriban találtak ki, mikor a rockzenét tartották a nyugati civilizáció legnagyobb megrontó erejének, de semmi józan indokuk nem volt rá - az lett volna a legjobb, ha ez már akkor sem lett volna egyáltalán beszédtéma, de ma így napjainkban végképp nem kéne, hogy ezeknek bárki akárcsak egy fikarcnyi hitelt adjon...

2018. jan. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bullshit.


Ha "szöveg" nélkül hallgatod, akkor magad is rájössz, hogy nem vehető ki egy értelmes szó sem abból, amit hallasz.


Ennyi erővel minden egyes szám visszafele való játszására oda lehetne írni valami szöveget, hogy sátánistának hangzódjon.


Maga Robert Plant is számtalanszor elmondta, hogy semmi titkos üzenet nincsen az egészben. Ő is csak egy szóval jellemzi ezeket az elméleteket: Bollocks

2018. jan. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Belehallható, de van egy konkrét meme, hogy a szöveg satan, amit mond söit.
2021. júl. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!