Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Igaz, hogy felbomlott a BIGBANG?

BarbaraSajó kérdése:

Igaz, hogy felbomlott a BIGBANG?

Figyelt kérdés

2018. jan. 16. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Amúgy nem, de jelenleg hiatus-on( nem jut eszembe a magyar megfelelő, lényegében nem lesznek dalok meg ilyenek) vannak, mivel a legtöbb tag az elkövetkezendő években megy a katonaságba. :)
2018. jan. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszod! Nem ugy mint a legelső válasz ado!
2018. jan. 16. 19:25
 3/5 anonim ***** válasza:
A kötelező katonai szolgálatot kezdik el.
2018. jan. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is így tudom, viszont mikor lesz újra egyben a banda? Mikor adnak ki új számokat?
2019. febr. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Halihó

várhatóan Seunghyun nyáron, Jiyong novemberben, Youngbae és Daesung az év vége felé, télen jönnek vissza a kötelező sorkatonai szolgálatról. Seungri pedig valamikor bevonul, a YG még nem nyilatkozott ez ügyben. Lehet egy hónappal előtte szólnak, vagy egy héttel, sajnos ezt nem lehet tudni.


Hogy mi lesz velük, az ezután fog csak kiderülni, de szerintem jövő tél vége fele (ha nem csak szólótevékenységet vállalnak) számíthatunk visszatérésre.

2019. febr. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!