Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mást is kinevették, akik...

Mást is kinevették, akik viszonylag későn kezdtek hangszeren tanulni?

Figyelt kérdés

21 èves vagyok, nem olyan stílusom,nem nèzni senkin ki belőlem, de imádom a rock zenèket ès mindig is vágytam hangszertanulásra, de nem igazán volt lehetősègem eddig .

Azt vettem, hogy akár kinek mesèlem a terveimet azzal kapcsolatban hogy gitározni fogok tanulni, mintha hülyènek nèznènek.. pl minek veszek 30 ezerèrt gitárt, stb stb . Nem hagyott alább a lelkesedèsem emiatt , de hazudnèk ha azt mondanám, hogy nem zavar. rájuk hagyom. De mègis..


2018. jan. 16. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz senkivel, soha nem késő elkezdeni tanulni zenélni. Ha szeretnéd csinálni csak rajta.

Én is 17 évesen kezdtem el gitározni.

Egyik kolléganőm 36 évesen kezdett el tanulni, tárogatózni és furulyázni.

2018. jan. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Röviden válasz a kérdésedre, Nem.


Egyébként én is 20-21 éves koromban kezdtem el basszusgitárt tanulni teljesen magamtól. Bár én előtte tanultam zeneiskolában is zongorázni.

2018. jan. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Mojjo ***** válasza:

Én 24-25 éves korom környékén kezdtem gitározni, és senki nem nézett furán, nemhogy még kinevetett volna.


30 ezerért amúgy tényleg ne vegyél gitárt. Ha rock a cél, a klasszikus gitárokat felejtsd el, még kezdésnek is. Ha fémhúros akusztikussal kezdenél, akkor az abszolút legolcsóbb gitár, ami már ajánlható, a Cort AD-810 kb 33 ezer. Ha elektromost vennél, akkor pedig minimum duplázd, de inkább triplázd meg azt a 30 ezret. Ha ennél lejjebb adod, igencsak megszivatod magad.

2018. jan. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudom a cortot fogom megvenni :)
2018. jan. 17. 17:20
 5/10 Mojjo ***** válasza:
@4: Jó döntés ;)
2018. jan. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Innen rendelni megbízható vajon? Azért gondoltam, mert tokot csak neten találtam viszont úgy van szállítási költsèg, ès akkor már a gitárt is rendelhetnèm, hiszen úgy sem választanèk mást ha hangszerboltba megyek , esetleg a színen hezitálnèk.

[link]

Az OP mit jelent?

2018. jan. 17. 22:12
 7/10 Mojjo ***** válasza:

@6: Nem hallottam még rosszat a muzikerről, de személyes tapasztalatom nincs velük.


Az OP open pore-t, azaz nyitott pórust jelent - ebben az esetben ez annyit tesz, hogy nincs fényes, csillogó lakkozás a gitáron.

2018. jan. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ertem. Köszönöm szèpen :)
2018. jan. 18. 00:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Rendeltem már többször is tőlük az utóbbi pár évben, teljesen rendben vannak, nyugodtan rendelj tőlük.
2018. jan. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben.kodzonom szépen.
2018. jan. 20. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!