Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért szeretik sokan Justin...

Miért szeretik sokan Justin Bieber-t?

Figyelt kérdés

Jó,az énektudása miatt,de egy elhivatott Belieber (a fanoknak asszem ez a neve) mondja már meg,hogy a személyiségében szeret-e valamit.

Botrányok keringenek róla,a rajongóit alábecsüli...Még egyszer,a hangjával és a dalaival nincsen gond!

Vagy valahol elbújt benne egy kedves én,és senki nem látja meg benne?Mondjuk kétlem :D

Mennyi embert elvakít JB a dalaival...szegények azt mondják,szeretik őt,de lényegében a számait kedvelik meg,nem a személyiségét.



2018. jan. 18. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
Én nem vagyok Justin Bieber rajongó(hanem kpop de ott nagyon^^)és a zenéi szerintem jók, tulajdonságai hát nemtudom hallottam róla botrányokat,de szerintem azért nem borzasztó a személysége,kb 1-3hónapja olvastam hogy az új barátnőjét templomba viszi:D
2018. jan. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Reméljük,pozitív irányba fog változni továbbra is.
2018. jan. 19. 18:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Én anno nagyon nagy Belieber voltam. Merem állítani, hogy az egyik legnagyobb. Rajongásig imádtam Justint de azt ne kérdezd miért. Magam sem tudom. Valami vonzott benne. :) viszont ma már hallani sem akarok felőle! Gyűlölöm! Na jó, nem. De mégis...ez bonyolult :/
2018. jan. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen vannak hibái de a jó cselekedeteit azt nagyjából mindenki elfeljti most hogy már éretteb lett nincsenek súlyos botrányai és be is látta hogy régebb sokat hibázott
2018. máj. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!