Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Michael Jackson rajongók és...

Michael Jackson rajongók és nem rajongók! Szerintetek tényleg kiment a divatból a "Jacko" féle tánc és a zene?

Figyelt kérdés
2018. jan. 25. 18:53
 1/10 Captain Logic ***** válasza:
70%
Lexarom, nem a divat után megyek.
2018. jan. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a normális és helyes választ!
2018. jan. 25. 19:49
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
Tényleg ki.
2018. jan. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mehetne ki egy művészeti dolog a divatból? Ez nem olyasmi, mint a divat, hogy ma ez van, holnap az.

Michael is azt mondta egyszer, hogy az emberek talán nem fognak örökké olvasni, és nem szerethet mindenki olvasni, de zenét mindig fognak hallgatni.

Ráadásul azért sem mehet ki, hiszen alapjaiban tette le a művészet ezen részét, és rengeteg motiváció és ihletben él tovább az ő szelleme.

Mai generációk is felfedezik maguknak Mozartot, Händelt, stb..

Mindenki tudja, hogy ki az a Leonardo da Vinci, és nem azért mert iskolában tanulják, hanem mert annyira alap és építőkő, hogy egyszerűen nem lehet nem tudni róla.

Egy zene örökre szól. Ami IGAZI zene.

Michael azt mondta, hogy a "nagyszerű művészet sosem hal meg". és ez így van, hiszen Isten adta tehetségek, akik szívvel-lélekkel dolgoznak, mindig is fent fognak maradni.

2018. jan. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Először is nem Jacko! (ez a gúnyneve, kérlek ne használd, tiszteld meg ennyivel...)

Szerintem ez nem divatra megy, persze a sok seggrázós tánc között egy buliban furán fest, de ez külön művészet... Én tudom a Moonwalkot, meg egy csomót táncolok a dalaira, d szerintem ez olyan dolog amit sok ember nem ért meg, és furán néznek rád érte, engem nem izgat, ha téged igen, akkor az azt jelenti szégyelled, s ha szégyelled, úgy nem éri meg az egész.

2018. jan. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Te h*lye vagy😠
2018. jan. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem ment ki. Am meg nem "Jacko" hanem Jackson.
2018. jan. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem semmi bajom vele, én magam is táncolok rá, csak mindenki azt mondja hogy már őskövület, ahhoz képest hogy még így is le akarják járatni!
2018. jan. 28. 20:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Sok MJ Rajongói oldal van.
2018. jan. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Szerintem ne érdekeljen ki mit gondol! A jó minőségű dolgoknak mindig vannak irigyei... Ez nem divat kérdése, sokkal inkább tisztelet kifejezése vagy valami ilyensmi :D (bocsi csak a magasröptű gondolatomat nem tudtam jól befejezni XD)
2018. jan. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!