Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen "tábortűzi" dalokat...

Milyen "tábortűzi" dalokat ismerhetnek a mosatni 15-18 évesek?

Figyelt kérdés
Nemsokára sítáborba megyek, kísérőtanárnak kértek fel, de én énektanár vagyok. Kérték hogy hozzak gitárt is, ukulelét is, de őszintén nem tudom, hogy miyen dalokkal készüljek nekik. Ilyesmikre gondoltam mint: Charlie-Jég dupla whiskyvel, Abba számok, 8 óra munka, Csavard fel a szőnyeget, Menyország tourist, stb... kiválasztottam már olyan 15 darab számot, és tudom hogy mivel a fél csapatot tanítom 1-2 éve, nekik nem okozna gondot egy pl Ray Charles Hit the road jack vagy Fly me to the moon, Feeling Good, Red hot chilly peppers számok, mert ezeket szépen leadagoltam nekik így sokkal jobban élvezték az órákat, gyakran jöttek be azenésztársaim is és együtt zenéltünk a gyerekekkel. De nem vagyok biztos hogy ezeket a számokat egy átlag 15-18 éves ismeri... Ötletek?

2018. jan. 29. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Amiket írtál azok szerintem jók. Még 2 dal jutott eszembe, ami jó lehet: Ocho macho: Jó nekem és Magna cum laude: Vidéki sanzon
2018. jan. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ezeket már felírtam :/
2018. jan. 29. 23:08
 3/7 anonim válasza:

john denver-country road, take me home (országút, vigyél haza)

justin biebertől-bár nem tábortüzes,de egyszerű aranyos ének-love yourself

pár ed sheeran szám

bikini számok-részegen ki visz haza :D, közeli helyeken (<3),adj helyet magad mellett, fagyi

Kft-afrika, balatoni nyár

republic-szheretni valakit valamiért,67-es út,ha itt lennél velem, szállj el kismadár...

a régi nagy magyar slágerek kb megteszik, azokat ismerik a fiatalok :)

(a red hot chili(!) peppers megemlítéséért jár a külön like :D )

2018. jan. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Pet Shop Boystól is megtanulhatnál valamit. A legutóbbi albumukkal minden korábbi munkájukat felülmúlták és leginkább a fiatalokat célozták meg. Nálunk minden buli elmaradhatatlan dala a The Pop Kids, és másoktól is hallottam, hogy az ő iskolájukban is rengetegen szeretik.
2018. jan. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Még hozzá tenném a Hátizsák dalt , talán nem is olyan régen meg néha lehetett hallani .

És a Kiskirándulo vonat , vigyél el valahova kezdetü dalt .l

2018. febr. 1. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én Kispál és Hendrix számokat nyomtam nekik és élvezték. Egy kissrác pedig gitárt kért a szüleitől hogy megtanuljon hangszeren. Már ezért is megérte szerintem.
2018. febr. 22. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tolj egy kis Knower cuccot, csak megelégszenek vele :D
2018. febr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!