Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nekem milyen a zenei stílusom? :o

Nekem milyen a zenei stílusom? :o

Figyelt kérdés

Ezek a kedvenceim: Depeche Mode, Red Hot Chili Peppers, System of a Down, Sabaton , R.E.M.


13 éves lány vagyok. Köszönöm annak aki válaszol!! :)



2018. febr. 1. 20:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy "milyen"? Hogy jó-e, vagy rossz? Szerintem ilyen minősítő jelzőket nem igazán lehet valakinek az ízlésére applikálni, nincs jó, meg rossz ízlés.

Amúgy a Sabaton-t leszámítva én is szeretem ezeket a zenekarokat, főleg a System-et.

2018. febr. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
RHCP *-* jó a zenei stílusod :D
2018. febr. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Jól esne hallanod, hogy különleges vagy, amiért nem azokat a tömegzenéket hallgatod, amit a korosztályod? :)

Egyébként a Depeche Mode-nak nagy rajongója vagyok én is. Honnan ismerted meg őket?

2018. febr. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Depeche Mode- szeretem.
2018. febr. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Nem lopott válasza:
Tök jó ízlésed van
2018. júl. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én alternative/indie -nek nevezném az ízlésedet, amibe az alternative rock/metaltól kezdve a depeche mode féle new waven át bármi belefér, ami a hagyományostól picit eltérő, de a rock zenéhez közel álló műfaj.
2019. okt. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!