Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Magyarországon lenne igény a...

Magyarországon lenne igény a soundcloud rapre?

Figyelt kérdés
Lenne igény ilyen stílusra itt? Gondolok itt pl.olyanokra mint suicideboys,xxxtentacion,scarlxrd,prxjek,ski mask "The Slump God" stb.

#rap #Soundcloud #trap #scarlxrd #Prxjek #ski mask #kamiyada #fukkit
2018. febr. 7. 01:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy észrevettem, sokan szeretik ezt a fajta zenét itthon is, de vannak kétségeim afelől, hogy hazai előadóra mennyire van igény. A magyar rap szcéna szinte egy külön műfaj a külföldihez képest, a kettő rajongótáborának pedig szerintem nincs akkora metszete. Meg világszinten is közeledünk ahhoz a ponthoz, amikor a stílus mainstream szempontból ki lesz maxolva, a nagy előadók után jövőket már kevésbé kapják fel, az utánuk jövőket még kevésbé, stb...

De ha azon gondolkodsz, hogy nekiállsz ebben a műfajban alkotni, azt ne arra alapozd, hogy másokat érdekelne-e, vagy sem.

2018. febr. 7. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kétlem, itt inkább a youtube megy, meg a magyar rap amúgy is most hangzásilag a 2000-es évek elején jár.


Amúgy sincs túl nagy szükség a 16 éves gyakoris rapperekre, rohadt cringe az egész, meg mindenki a killakikittet lopja, akkor inkább hallgassátok azt, és ne próbáljátok meg majmolni..

2018. febr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Magyarországon alpári technóra, meg nemzeti pszeudostílusokra van igény.
2018. febr. 9. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Igazából már nagyon sok előadó csinálja, csak mivel senki nem használ soundcloudot, ezért valószínűleg soha nem fognak elég figyelmet kapni. Ott van pl gyuris, talán őt ismerik közülük a legtöbben.
2018. márc. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 danimako válasza:
Lenne igény sak nem magyar nyelven xdd. De akkor viszont már nem magyar
2018. dec. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És már van is
2019. júl. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 márky69 válasza:

Én csak egyet szoktam hallgatni magyar rapperek közül..

Kisé-t

2020. márc. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!