Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az alábbi zeneszámot keresem,2...

Az alábbi zeneszámot keresem,2014-ben hallgattam utoljára. Emlékszik még rá valaki?

Figyelt kérdés

2014-ben a szalagtűzőmön hallottam ezt a számot, akkoriban hallgattam is, aztán valahogy lekerült a "listámról". Sajnos nem emlékszem az előadóra, vagy a szám címére, de ha látnám megismerném. A youtubeon már napok óta böngészem a 2014-es vevo listát, de semmi.


A klipben két emberen (1 fiú, 1 lány) van a hangsúly. Az elejétől fogva papírlapokon fújja "elénk" a szél a dalszöveget, legalábbis szavakat belőle, majd a papírokból a szél miatt egy hatalmas forgatag lesz és körbeveszik ezt a két embert és forognak körülöttük. Ez alatt a jelenet alatt pedig a refrén szól.


A szám a tizenéves korosztályt ragadja meg, dj-k sokat használták bulikon akkoriban.

Tudnátok segíteni megtalálni? Köszönöm.



2018. febr. 15. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=nbXgHAzUWB0 Leírás alapján ez lehet :)
2018. febr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Úristen, ezaz!

Jó ég, hallgatom és még mindig kiráz a hideg, ennyi év után is. Köszönöm szépen!

2018. febr. 17. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!