Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Papp László Sportarénában a...

A Papp László Sportarénában a 103 szektor első sorából rendesen lehet látni a színpadra?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem, mert még soha nem voltunk az arénában, jövőhéten megyünk először.

2018. febr. 18. 11:51
 1/3 anonim válasza:
Szia. Most én is oda vettem és ez a kérdés engem is érdekelne. Milyen volt a láthatóság? Mert ugye jegyre rá van írva hogy korlátozott, közben pedig drága.
2018. nov. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekünk nagyon tetszett végül a színpad közelsége, csak annyi volt a problémánk, hogy az 1. Sorba szólt a jegyünk, tehát túlságosan "lent" ültünk, főleg h a színpad előtt álló jegyek voltak. Ha már néhány sorral feljebb ültünk volna, jobban ráláttunk volna az egészre, de így sem volt vészes!
2018. nov. 18. 12:23
 3/3 anonim válasza:
Köszönöm a választ kedves kérdező :). Az Arénás call centeres hölgy állította, hogy a fejek fölött simán el lehet látni, van olyan magas az első sor is és a korlát sem zavaró csak muszáj ráírni a jegyre. Igazából azért forszíroztam, mert a vipet leszámítva a legdrágább kategóriába esett ez a jegy is, semmivel nem volt olcsóbb, és vásárlás előtt az online felületen sehol nem írták ezt a "korlátozott látás" szöveget, csak mikor már a jegyet küldték emailben.
2018. nov. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!