Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A Szigeten lehet készíteni...

A Szigeten lehet készíteni közös képet az énekesekkel vagy ahhoz valami külön VIP jegy kell?

Figyelt kérdés

Nem vagyok magyarországi, sose voltam Szigeten, de most 2 kedvencem is jön és nagyon szeretnék közös képet velük..

Azt se tudom még, hogy a jegyeket hogyan kell megvásárolni, csak beteszem a kosárba, kifizetem és ennyi?

Köszönöm a válaszokat (:



2018. febr. 23. 05:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok teljesen képben a fesztivál működésével, szóval lehet, hogy baromságot fogok mondani, de szerintem ez nem úgy működik, hogy mindenki, aki egy bizonyosfajta jegyet vesz, az oda tud menni egy előadóhoz, aki ott fog állni egy standnál X ideig, aztán lehet fotózkodni - vagy legalábbis nem minden előadó van ebben benn, ha van ilyen egyáltalán. Sok közös kép, dedikálás, meg ilyesmi úgy történik, hogy az ember véletlenül összefut a zenésszel a sörsátraknál, ilyesmi...
2018. febr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha pl koncert után lejön és megáll hogy ad közös képet, holnap regglig is ott állni szerencsétlen, ha pl több mint 70 ezer ember akarna fotózkodni vele. VIP jegybe nem tudom mi van benne de ha jól tudom bejárásod van olyan helyekre ahov apl nem mehet be akárki. Az első válaszoló jól mondta. Szerintem iylenkor az a legjobb ha pl mászkálsz a sátraknál ahol lenni szoktak, hátha meglátod és ha tudzs egy kicsit angolul akár még képet is kaphatsz. Bár régi kérdés már. Sikerült képet készítened a kedvenceddel?
2021. febr. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!