Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ciki, ha egy 17 éves fiú...

Ciki, ha egy 17 éves fiú amikor otthon van mindig MuzsikaTV-t hallgat?

Figyelt kérdés

2018. márc. 8. 17:32
 1/9 anonim válasza:
100%
Hát ha egyszer azt szereti. Miért lenne ciki? Attól, hogy nem épp egy széles körben elfogadott műfaj... Ha nem ország világ előtt bömbölteti szerintem senkit sem zavar. Talán picit menő is. Bár nem tudom. :D
2018. márc. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ő azt szereti, az egy belső érzésről jön, amit nem ő befolyásol, hogy mit szeret. Egyébként én is szeretem . 25 vagyok.
2018. márc. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg én agyonvágnálak érte (utálom a MuzsikaTV-t), de mindenki azt hallgat, amit csak szeretne. Ha ezt valaki kínosnak, cikinek tartja, az az ő problémája.
2018. márc. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha mást nem terhelsz vele, akkor nem para.
2018. márc. 9. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem ciki, csak nagyon alja
2018. márc. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
93%
Ha neked jó, akkor hallgasd. Én szétverném a tv-t ha ilyesmit kéne hallgatnom.
2018. márc. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem az, hogy valaki szereti a zenét, egyáltalán nem "ciki". Bár a sok gagyi is ott van a repertoárjában, azért időnként az igényesebb- hangszeres tudást igénylő- zenei műfaj is megjelenik a műsorában. Ellenben a Budapest tévében, még ezidáig, ilyet nem tapasztaltam! :D
2018. márc. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
16%
Az. 😂😂
2018. márc. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Vasárnap reggelente mikor anyukámnak segítek főzni mi is azt szoktuk hallgatni és vannak rajta egész jó dalok is.. 15/L
2018. máj. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!