Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak én érzem úgy, hogy a...

Csak én érzem úgy, hogy a kpop előadók egy kaptafára épülnek?

Figyelt kérdés

Mielőtt sokan letámadnának, szeretem a kpoppot, de néha úgy érzem, hogy nagyon sokuknak ugyanolyan a kinézete, a hangja, mintha egy futószalagról gyártanák őket. Ijesztő...


Na most nézd és hallgasd meg ezeket egymás után:


[link]


[link]


[link]


Én az előbbi zenék közül bár mindegyiket szeretem, de nekem mégis olyan tömeg... De nem csak nekik, hanem sok más ismertebb kpop előadónak szinte ugyanolyan a hangja, mint egy nemrég befutott, no-name előadónak. Ez csak szerintem furcsa...?



2018. márc. 16. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
56%

Minden ilyen kommersz, tömeggyártott popelőadó egy kaptafára épül, ez nem újdonság, legyen az koreai, amerikai, angol, vagy akármilyen nemzetiségű.

Ez mindig is így volt, nem fura, minden kornak és nemzetnek megvan a maga rádiózenéje, ami alacsony színvonalú, mindenki számára könnyen befogadható, egyszerű és fülbemászó. Nem véletlenül hódít rendre ilyen mértékben, hisz ebben van a legtöbb pénz. Ezek az előadók bábuk, nem igazi zenészek.

2018. márc. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik. Most ahogy látom lányok zenéit osztottad meg. De ha meghallgatsz egymás után egy TWICE meg egy Blackpink ( or MAMAMOO, or 2NE1 ) számot, vagy ha már szólósok, akkor IU és CL számot, akkor van különbség rendesen. De persze ilyen egymásra épülős zenéket is tudok mondani. Mint például az EXO, BTS, GOT7. A legsikeresebb fiú bandák és persze hogy miiiiind majdnem ugyanolyan zenét gyártanak. Mindenki arra épül ami most a legsikeresebb. De vannak olyan bandák is, akiket nem érdekel mi sikeres, csak adják a stílusukat ( pl. BigBang )
2018. aug. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!