Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy működnek a Sziget feszivá...

Hogy működnek a Sziget feszivál voucher jegyei?

Figyelt kérdés

Sziasztok, karácsonyra és szülinapomra kaptam nagynénéméktől 2 napijegy vouchert a Sziget fesztiválra, a kérdésem az lenne hogy pontosan hogy működnek? A nagynéném annyit mondott, hogy jelképes jegyek és hogy bármelyik napra beválthatók, de hogy váltom be őket és meddig kell eldöntenem hogy melyik napra? Kell még utána ráfizetni vagy valami, vagy ő már kifizette az egészet?

Meg nem tudom hogy kivel mennék, anyámék meg nem engednek el egyedül (16/lány). Ha pl. egyik barátnőmmel mennék és csak később döntünk hogy melyik napokra, akkor neki is ilyen jegyet kell vennünk? Néztem a Sziget oldalán de nem láttam hogy vouchert hogy lehet venni, csak a rendes napijegyeket írták. Ilyenkor mi a teendő? Mert gondolom minél előbb érdemes megvenni őket. Tudom, kicsit sok kérdés de remélem valaki tud válaszolni mindre, előre is köszi, nagyon fontos lenne.



2018. márc. 18. 21:43
 1/1 anonim válasza:
Szia, ott helyszínen kell felmutatnod kinyomtatva amit ugye emailban küldtek jegyet, betudod mutatni telefonon is, de jobban preferálják ha kinyomtatod. Értelemszerűen az nap váltod be, amelyik nap mész. Nem kell ráfizetned semmit, mert a napijegyek ugyanannyiba kerülnek kivéve a VIP, ha azzal szeretnéd kiegésziteni, x ezret rá kell fizetni. Barátnőd akkor vegye meg, mikor már eldöntöttétek, de akár vehet olyan jegyet is mint amilyen a tiéd, és akkor az is bármelyik napra szól. Napijegyek nem szoktak elfogyni általában csak ha tényleg nagy durranás jön pl mint Rihanna volt, vagy Pink. Idén is eltudom képzelni,hogy Lana Del Rey napjára elfognak fogyni..Szóval úgy kalkuláljatok ha szeretitek őt..Remélem segítettem.
2018. márc. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!