Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Zene

A kérdés

Létezik olyan zene, amely a boldogságot és vidámságot testesíti meg, mint Beethoven szerzeményei, vagy annál is inkább?

2018. márc. 19. 15:03  Privát üzenet  

A válaszok

Igen van. Komolyzene.

[link]

A válaszíró 37%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. márc. 20. 14:19 Privát üzenet

Ez azért erősen szubjektív, mert nekem boldogságot jelent a Diablo Swing Orchestra - A Tap Dancer's Dilemma is.

És a nagynevű Ludwing Van zenéjétől inkább depressziós leszek.

Leo Moracchioli - Waka Waka : mindig vidám leszek tőle, ha meghallom.

Sőt! Pszichológus kutatások is vannak arról, hogy a Metál zene segít megbirkózni a nehézségekkel, azáltal, hogy jobban átélik és megértik a mélypontokat és nem menekülnek előlük, ami a feldolgozást segíti, és végeredményben ezért boldogabb metál rajongók.

Öröm ódáról nekem egy birodalmi induló jut eszembe, ahol embereket kínoznak - ha egyszer végig járod a Piarista gimit Budapesten, vagy megnézed a Mechanikus Narancs filmet, neked is lesznek ilyen gondolataid.

Szóval mi testesít meg boldogságot? A gyereket verő papok? Nekem nem :)

Ezért ez teljesen szubjektív.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2018. márc. 25. 13:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szóval a kérdés, hogy van-e olyan szórakozóhely, amely latinos zenével várj vendégeit a hétvégén Budapest és környékén?
Mi az elvárható zongora tudás ilyen szinten?
Mi a címe az alábbi komolyzenei műnek, amely itt hallható ebben a műsorban?
Melyik ez a híres zongoradarab, amely a videóban szerepel 2:11-nél?
Hányadik Beethoven szimfóniában hangzik fel az "Örömóda", amely később az Európai Unió himnusza is lett később?
Animések! Beethoven Virus c. zenét melyik animében hallhattam? Nem tévedés, nem AMV-ben, hanem elvileg egy animében van.

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Zene rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!