Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Nektek mi a véleményetek Lady...

Nektek mi a véleményetek Lady Gaga zenéjéről és egyéb munkásságáról?

Figyelt kérdés

Ti szeretitek vagy sem a ma 32 éves Gaga zenéjét és a filmjeit? Mi a véleményetek róla

-énekesnőként

-színésznőként

-aktivistaként

-csajként?



2018. márc. 28. 20:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az amerikai horror storyban nekem bejott, szerintem jol alakitott
2018. márc. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kár, hogy nem képes kilépni a kommersz popelőadók közül...bár már látni egy kiserőfeszítést, hisz színvonalasabb a zenéje mint régen, de ő sokkal többre hivatott born this wayeknél ilyen hangi adottságokkal:

https://www.youtube.com/watch?v=65ZNsOilwow

2018. márc. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Légidada egy szar
2018. ápr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt erős kimondani, hogy szar, maximum nem mindenkinek a stílusa. :) Én imádom, egyik nagy példaképem, nagyon szép és energikus hangja van. Mint énekesnőt tisztelem, mert azon kívül hogy szuper dalokat énekel, ő írja a szöveget és sokszor elképesztő üzenetei vannak. Színésznőként is megállja a helyét, jól játsza a divat, akárcsak az Amerikai Horror Storyban. Na meg persze szuper előadóművész, az egyik legjobbnak tartom a mai popkultúrában. Aktivistaként lehet rá számítani, sokminden és sokmindenki mellett kiáll, vállalja a véleményét, inspiráló egy személyiség. Csajként pedig...hát végül is jó bőr, na. :D Sokan mondják, hogy csúnya, de mindenkinek vannak rosszabb pillanatai. Azért elég sokszor elcsodálkozom, milyen gyönyörű nőt ki lehet belőle hozni...bár az alapanyag sem rossz. :) Jó s*gge van, stílusos, tisztában van a sajátosságaival. Járnék vele, leszámítva, hogy lány vagyok, de tényleg. :D Nem lenne egy monoton kapcsolat, az biztos.
2018. ápr. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*dívát
2018. ápr. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó a hangja és tehetséges, imádom! Egy igazi díva! Szép az arca (szerintem)!

Nem tudom valamiért, Freddie Mercury jut róla eszembe csak női kiadásban. Nem hiába Gaga a művészneve... :)

2018. nov. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindezt úgy íróm le, hogy maximálisan rock és metál rajongó vagyok, alig akad olyan pop szám, amit elfogadhatónak tartok.

Szerintem műfajában egy rendkívül kiemelkedő jelenség, sokkal több van benne, mint Ariana Grandéban meg a többi, mostanában felmagasztalt, csupán cincogni képes kis egérkénél. A dalait az igazi pophoz sorolnám, aminek az a rendeltetése, hogy belemásszon az ember fülébe, táncolásra ösztönözze és hosszabb időre megragadja, nem pedig ahhoz az eltorzult valamihez, amivé mostanság alakult a műfaj. A stílusa rendkívül egyedi, az American Horror Story a kedvenc sorozatom, így láttam két évadban is, szerintem nagyon jól alakított a Cortez grófnőjeként, őszintén meglepett. A mentalitását és a világnézetét becsülöm, nem csak ostobaságokkal generálja magának a figyelmet, nem csak játssza az agyát és kapálózik, hogy a köztudatban maradjon, hanem értelmes dolgokról beszél. Ami mellett kiáll, az pedig nem csak fellángolás, érződik, hogy ezek valóban fontosak neki, nem pedig csak egy népszerűség elősegítési forma. Csajként... nos, szerintem nem az a kifejezetten szép nő, legalábbis az én ízlésem szerint nem az, mégis van benne valami, ami megfogja az embert. A kisugárzása. Egyfajta erőt tartalmaz. Ez az erő meg ahogy észrevettem egy mai kollégájában sincs meg a műfajban.

2018. nov. 7. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Imádom Lady Gaga zenéit!
2023. máj. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!