Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan tanultátok meg a...

Hogyan tanultátok meg a bts-nél, hogy ki kicsoda?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem őket, sajnos nemrég találtam rájuk, és nem igazán tudom megjegyezni, ki kicsoda. Tudom, hülye vagyok, de hát ez van. Tanácsok?

2018. ápr. 5. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Én sok Bomb-ot néztem, meg V-liveokat, és műsorokat amikben szerepeltek.Nekem sokat segítettek. :)
2018. ápr. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én először a Dope-ot hallottam, szóval ezzel a képpel tanultam meg őket:

[link]


Utána már felismertem mindenkit más külsővel is :D (oké, Jint és Jimint kevertem egy ideig, de azért szerintem egész jó vagyok)

2018. ápr. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 1teengirl válasza:

Én sokáig hallgattam számokat tőlük, meg néztem a klippeket. Amit ajánlok, hogy keress róluk egyenként képeket, és az arcvonásaikat figyeld leginkább, mert a haj változik. Miután kiismerted őket, már csodálkozni fogsz, hogy gyógy keverhetted össze őket.

Ki a kedvenced? Nekem Jimin.

2018. ápr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha elbizonytalanodnál, írj ez a kérdés alá és mi segítünk kitalálni ki van a videóban/képen :D
2018. ápr. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!