Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennire veszik komolyan/foglal...

Xxp kérdése:

Mennire veszik komolyan/foglalkoznak vele? Többi lent:

Figyelt kérdés
Páran gondoltuk hogy elmegyünk az augusztusi Die Antwoord koncetre a Budapest Parkban de láttam hogy 18 éven aluliak (16-17 évesek vagyunk) csak szülői kísérettel mehetnek. Mennyire veszik ott ezt komolyan? Személyit kérnek? Vegy különösebben nem érdekli őket? Elég ha van valaki velünk aki 18? Hogy van ez pontosan?

2018. ápr. 19. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott hogy nem-e elírás? Vagy azon a koncerten mi 18-as?
2018. ápr. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnos nem elírás, itt a Budapest Park oldala a koncertről : kicsit lejjebb pörgetsz ott van : [link]

Őszintén szólva tényleg nem tudom mi 18as a koncerten főleg úgy hogy a 10 éven aluliaknak meg ingyenes a belépés..

2018. ápr. 19. 17:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
tavaly 16 voltam és elég sokat jártam a Parkba, nagyrészt nem csináltak ebből problémát és beengedtek. egyszer volt hogy egyedül nem akartak beengedni, de akkor is elég volt valaki aki már elmúlt 18 és vele simán beengedtek. :DD
2018. ápr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ! :D

Szuper!; Szóval ezek szerint elég ha van velünk valaki aki 18? És akkor nem nézik hogy ő most szülő-e vagy sem?

2018. ápr. 20. 08:58
 5/5 anonim válasza:
Szia, tudom hogy elég régi ez a kérdés de esetleg emlékszel hogy kertek e személyit/be tudtatok e jutni? Én most vagyok hasonló szituációban
2022. máj. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!