Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Egy Gretsch Filtertron pickupp...

Egy Gretsch Filtertron pickuppal lehet Malcolm Youngéhoz hasonló hangzást elérni?

Figyelt kérdés
És hogyha lehet akkor nyakit vagy hidat válasszak???

2018. ápr. 26. 15:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, ahhoz Malcolm Young kéne. Ugyanis egy adott hangzás elérésének nagy része magán a muzsikuson múlik. Lehet nálad a világ legdrágább motyója, akkor sem fogsz úgy szólni, mint Malcolm Young. De egyáltalán mi értelme van másokat lemásolni? A saját hangzásod megtalálásán fáradozz inkább.
2018. ápr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem Malcolm Young hangzását szeretném elérni hanem az összes általam kedvelt gitáros közül hozzám az ő zenei stílusvilága meg hangzása illik. Meg igazábol legtöbbet az ő dalait játszom Ő a példaképem is ezért szeretném.
2018. ápr. 26. 20:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk megértelek valahol, mert egy időben én is ilyen voltam, hogy az általam favorizált zenészek hangzását szerettem volna megközelíteni. Otthon, hobbiból teljesen oké, de ha egyszer kiállsz egy színpadra, azt a te hangzásoddal tedd. :D
2018. ápr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát, kéne még hozzá egy '71-es Marshall Super Bass fej meg egy 1960-as láda V30-as lökőkkel töltve.


Nyakhoz vagy hídhoz? Hát, miután Malcolm konkrétan kigyomlálta a nyaki hangszedőt... Nem tudom, döntsd el! :D


[link]


[link]

2018. ápr. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Itt jobban látod:


[link]


Itt meg pláne. :D


[link]

2018. ápr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat 4-es rohadt jól fogalmaztál. :D
2018. ápr. 28. 20:00
 7/9 A kérdező kommentje:
3-as csak otthon saját magam szórakoztatására gitározok.
2018. ápr. 28. 20:00
 8/9 A kérdező kommentje:

még azt meg tudja nekem mondani valaki hogy erről az oldalról megérné e megrendelnem??? [link] konkrétan ez jó lenne akkor???

nem vagyok profi angolos tehát nem tudom az egészet lefordítani.

2018. ápr. 28. 20:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze, a Thomann tök rendben, teljesen megbízható. Viszont kérdezz körbe ismerősök között, hogy nem kell-e nekik is valami és akkor inkább rendeljetek közösen, mert egyébként 400 euróig 20 euro a szállítási költség. Felette viszont ingyenes.
2018. ápr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!