Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Balaton Sound tapasztalatok?

Balaton Sound tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Milyen a Sound? Pozitiv-negativ vélemények jöhetnek egyaránt! Vagy tapasztalatok, bármi!Most mennénk először de még senkitől nem hallottam személyes tapasztalatot, élményt, véleményt.Ha valakinek van gondolata ezekkel kapcsolatban az légyszi irjon!

Előre is köszi!



2018. máj. 1. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
tele van becsavarodott hulladékokkal! csak a tévében láttam, de annyi elég is volt!
2018. máj. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az előttem válaszoló minden bizonnyal egy középkorú hölgy, aki nem érti ezt a világot.


Egyébként nem rossz, bár még én sem voltam ott, de ismerőseim igen (én csak 1x akartam elmenni még Tyler, The Creatorra)

2018. máj. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12%
Pia, hányás, drog minden mennyiségben, végtelen mennyiségű szex, mindenki mindenkivel (HIV fertőzések melegágya) és botrányosan rossz gépi zene. Van még kérdés?
2018. máj. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. máj. 1. 20:30
 5/6 anonim ***** válasza:
En voltam tobbszor is. Hatalmas a hangulata es zeneit is imadom. nyilvan mint tobb napos zene fesztival megvannak a sajat negativumai es pozitivumai, de melyiknel nem?! ha szereted az elektronikus zeneket es vagy hip hop vonalat, csak ajanlani tudom. Az kozosseg nagyszeru, konnyen lehet ismerkedni, plusz pont h a Balaton mellett van. Nemtudom h ferfi vagy no vagy-e, de mindket félbõl remek latvany vilag nyilik meg hahahaha
2018. máj. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Bocsánat, hogy ilyen sok idő multán ide írok, de így a fesztivál előtti napokban még azért aktuális.

Szerintem király fesztivál, ha szereted a mainstream elektronikus zenét. A körülmények tök türhetőek, nem drágább, mint bármelyik másik. Persze vannak kemény dolgok, de az minden fesztiválon. Ami meg gyilkos volt régebben, az a Telekom Arena, de az meg is szűnt, bár én azt is imádtam. Idén meg új, nagyobb lesz a Mainstage, szóval érdemes lesz lenézni ;)

2018. jún. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!