Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A balaton soundról tudnátok...

A balaton soundról tudnátok par dolgot mondani?

Figyelt kérdés
Élmények,tapasztalatok stb

2018. máj. 6. 23:36
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Ha gondolkozol rajta hogy elmenj ne tedd tovább, érdemes kipróbálni hatalmas élmény akár egyedül is főleg az esti mulatozás közben de akár nappal is könnyen lehet ismerkedni. Az éjszakai órákról vannak élményeim leginkább azok többnyire pozitívak józan emberekkel nem sokszor találkoztam bár ezzel a tudatállapottal én is hadilábon álltam nem próbálok ivásra buzdítani de hozzátesz az élményhez mértékletes alkoholfogyasztás. A programok fantasztikusak, élménekből és porból sincs hiány főleg a nagy színpad környékén. Az árak mint már sokan írták kicsit elszálltak de egy egy gyros még szerintem az átlag magyar pénztárcának is belefér. Kábítószert mint szinte minden fesztiválon itt is sokan fogyasztanak én személy szerint mondjuk nem tudok megkülönböztetni egy betépett embert egy nagyon részegtől néhány deviáns esetet leszámítva. Összességében érdemes elnézni akár egy napra is csak hogy elsőkézből tapasztaljon az ember tavaly én is így tettem, idén már egész hétre megyek :)
2018. máj. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az előttem válaszoló teljesmértékben összefoglalta.Ha egy nagyon jó nyári bulit szeretnél,akkor ott a helyed!Nem fogod megbánni az tuti.
2018. máj. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Milyen árak vannak? Pl egy gyros tál vagy hamburger ára kb? Ti mennyit költöttetek el egy nap?😀
2018. máj. 23. 16:05
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan nem tudom,meg minden évben változnak az árak,de Én tavaly nagyjából naponta 10-15körül költöttem,de ebben javarészt az ital volt a drága és a sok.
2018. máj. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Egy gyros olyan 1200 Ft körül volt, ásványvíz 400 Ft-tól a csillagos égig tavaly :)
2018. máj. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De milyen gyros volt az? Kicsi vagy semmilyen?
2018. máj. 30. 15:57
 7/11 A kérdező kommentje:
Semmilyen vagy nagy*?
2018. máj. 30. 15:58
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Normál adag.Ha már így hezitálsz az árakon,nem éri meg elmenned..Nem lenne szerintem túl élvezetes,ha mindig a pénztárcádat vagy épp az árakat néznéd.
2018. máj. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igaz hulyen hangzott :) inkabb arra akartam kilyukadni h a piara vagy a kajara fog tobb penz elmenni :)
2018. jún. 6. 15:28
 10/11 anonim válasza:
A pia drágább érdemes előtte betintázni ;)
2018. jún. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!