Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valaki meg tudja mondani hogy...

Valaki meg tudja mondani hogy a lent található linken lévő pengetőt tényleng Malcolm Young használta egy koncerten? Nem vagyok jó angolos és annak értettem.

Figyelt kérdés

[link] ez lenne az aki jól tud angolul az meg tudja mondani hogy ezt használta Malcolm egy koncerten vagy félreértettem.

Meg egyáltalán ahhoz képest szerintem alulárazott ha eredeti. Nagyon szeretnék valami eredeti Malcolm Youngos dolgot de azért ez nem kis pénz hogyha nem eredeti és mondjuk Malcolm még meg se fogta.



2018. máj. 10. 22:31
 1/1 Mojjo ***** válasza:
Ennek semmi köze az angoltudáshoz, egészen egyszerűen nincs expliciten leírva, hogy M.Y. használta volna. De amúgy is, ha le lenne, mivel lennénk előrébb? Leírni bármit le lehet... szóval ha csak nem te magad kaptad el az eldobott pengetőjét, az soha nem fogod biztosan tudni, hogy tényleg volt-e a kezében.
2018. máj. 11. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!