Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek 17 éves fejjel...

Szerintetek 17 éves fejjel van még esélyem arra, hogy legalább alap szinten megtanuljak dobolni?

Figyelt kérdés

2018. máj. 16. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem b+ amit 16 éves korodig nem tanulsz meg azt már soha többe nem tudod..

Nyilván az emberek azért járnak egyetemre is mert ott le lehet jegyzetekni, amit mondanak, mivel megtanulni úgysem tudja és később ezekből a jegyzetekbol keresik vissza ami kell...

Jezusom...

2018. máj. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyesnek igaza van. 1 honaposan el kell kezden vagy soha nem fox dobolni
2018. máj. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha elkezded tanulni.:Nekem 25 éves koromig fogalmam sem volt sem a dobokról, sem a kottáról. Aztán elkezdtem tanulni, most 42 vagyok és dobolok, mint állat.
2018. máj. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves 1. válaszoló! Úgy gondolom, hogy én is megadom a tiszteletet feléd, cserébe ugyanezt elvárom, vagy nem kell hozzászólni a dologhoz.

2. válaszolónak pedig köszönöm a véleményét.

A 3.-nak is nagyon köszönöm, ezzel, hogy elmondta a tapasztalatait, kaptam egy óriási löketet. Az osztálytársam 7 éve dobol, és segít nekem a dobtanulásban. Még nagyon kezdetlegesen megy nekem, néhány groove-ot tudok csupán eljátszani, de ezen még csiszolni fogok.

2018. máj. 20. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!