Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez a black veil brides ilyen...

Ez a black veil brides ilyen sátánista zenekar?

Figyelt kérdés
Ennek a dalnak a címe a bibliában szerepel. Ezek ilyen Isten káromlóak? [link]
2018. máj. 19. 15:54
 1/6 anonim válasza:
100%

Nézz utána Andy Biersack életének.

Katolikus suliba járt. Egy tanára nagy hatással volt rá és a mostanáig kialakult karrierjére. De voltak iskolai problémái a szokásos bántalmazások stb a különcsége miatt.

[link]

Én úgy gondolom ennek van köze hozzá.

2018. máj. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon laikus vagy rock/metalzenei téren, ez látszik. Mielőtt sátánistát kiáltanál ok nélkül, kicsit művelődj (és nem, egyáltalán nem vagyok BVB-fan 😂😂).
2018. máj. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké hogy nem sátánisták, de az van róluk írva hogy ateisták. Akkor meg miért emlegetik annyit ha nem hisznek? Csak bele kell hallgatni egy dalukba. Mert nekem ez így nagyok Isten káromlásnak tűnik.
2018. máj. 21. 06:17
 4/6 nemdogma válasza:
LaVey-i max. Az idézetekből ez tűnik ki.
2018. máj. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hisznek semmilyen felsőbb hatalomban, egyikük se. Mind megkapták anno a nagy, szent keresztény közegben a kinézetük és a zenei ízlésük miatt, nem kérnek semmit egyik oldal vallásos maszlagjából sem. Ha sátánista zenekart akarsz, akkor keresgélj black metál műfajban.
2018. júl. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
Tiniknek gyártott pop metal!
2018. aug. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!