Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ariana grande és xxxtentacion...

Ariana grande és xxxtentacion fog együtt egy számot csinálni?

Figyelt kérdés

Szóval azért gondolom, hogy fognak, mert Ariana május 3-án posztolt egy képet instagramra, ahol fejjel lefelé volt a kép és oda írta, hogy “the light is comin’ 💡” . Xxxtentacion ugyanilyen képet töltött fel tegnap (fejjel lefelé volt ő is) és odatett egy “💡” (villanykörte) emojit.

Szerintem eléggé látványosak az összefüggések. Ti mit gondoltok?

Ha nem ismerné valaki x-t: régen agresszív rappeket csinált, most lassúbb/szomorúbb számokat, de szerintem érdemes rákeresni, ha pontosabb infót szeretnétek.

Szóval mit gondoltok?



2018. máj. 21. 00:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mindenesetre a stílusok teljesen különböző, és valahogy nem is látom reálisnak egy ilyen stílusú egyáltalán nem mainstream (hiába hallgatják rohadt sokan) előadót featleni egy rádióbarát popsztárral
2018. máj. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen lesz közös számuk, és Nicki Minaj-al is.
2018. máj. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Igen én is ezen gondolkoztam, de akkor X miért csinált hasonló képet?

De, ha mégis csinálnának egy közös számot, szerintem rohadt jó lenne a végeredmény, mivel mindketten nagyon tehetségesek.

2. válaszoló: Ariana lehet, hogy csinál zenét Nicki-vel, de az tuti, hogy X nem fog.

2018. máj. 27. 00:22
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos már 100% hogy nem lesz :-( Nyugodj békében X!
2018. jún. 19. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!