Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan kell ukulelét pengetni?...

Hogyan kell ukulelét pengetni? Ti hogy pengetitek?

Figyelt kérdés

2018. máj. 28. 14:33
 1/5 Mojjo ***** válasza:
Nem teljesen világos a kérdés. Lehet pengetővel, lehet ujjakkal. Pont, mint egy gitárt, bár ukulelénél az ujjal bontásnál a gyűrűsujjnak nem feltétlen van szerepe.
2018. máj. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Leginkább úgy értettem, melyik ujjakkal, milyen ritmusban, fel-le, mennyire erősen... Minden érdekel, gitáros tapasztalatom sincs, szóval mindenre kíváncsi vagyok :)
2018. máj. 28. 14:47
 3/5 Mojjo ***** válasza:

@2: Magyarul az alapoktól kezdve meg akarsz tanulni pengetni. Ez sajnos nem olyasmi, amit GYK-s keretek között el lehet mondani, és ami alapján meg lehet ezt tanulni. A különféle sikák, bontások, fingerstyle és pengetős technikák elsajátítása évekbe telik, ezt évekig tanulják és gyakorolják az emberek.

Ha jól tudsz angolul, esetleg youtubeon lehet oktatóvideókat keresni, ukulele strumming, ukulele pickig, ukulele fingerpickig, meg hasonló keresőszavakkal, és azok segíthetnek elindulni.

2018. máj. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amennyit tudok magamtól, próbálok ukulelézni tanulni, néztem videókat, igyekszem többfélét is kipróbálni, pont ezért is érdekelnének mások tapasztalatai :)
2018. máj. 28. 20:22
 5/5 A kérdező kommentje:
Az előző kommentet is úgy értettem, ti hogyan szoktátok.
2018. máj. 28. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!