Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 2020-ban tényleg újra össze...

Imqueen199819 kérdése:

2020-ban tényleg újra össze áll az One Direction?

Figyelt kérdés
Hatalmas rajongójuk vagyok, és engem érdekelne már, hogy igaz vagy hamis ez a hír. Szerintetek? Meglehet, hogy újra együtt láthatjuk őket?

2018. jún. 11. 16:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%
Hogy lehet ezt a fajta zenét szeretni de komolyan? Fordulj meg míg nem késő és hallgass rockot meg metált.
2018. jún. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

#1

Rohadt gusztustalan dolog másokra ráerőltetni a neked tetsző dolgokat.

Kérdező:

Van rá esély, persze, de nem túl sok. Mindannyiuknak virágzik valamilyen szinten a szólókarrierje, mind különböző irányba indultak el, és valószínűleg volt némi belső konfliktus is, ami miatt szünetre mentek. Valami igazi "eget rengető" dolognak kéne történnie ahhoz, hogy újra összeálljanak. Aztán ki tudja, mi lesz, annyi biztos, hogy előbb-utóbb kiderül. Addig meg sajna várni kell.

Ja egyébként Liam mondott erről valamit úgy egy-két hónapja, de ennyi.

2018. jún. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Először is, igen is halottám már olyan zenéket amiket te írtál most le kommentbe. De valahogy nem fogták meg a figyelmem. Másodszor pedig semmi közöd ahhoz, hogy én vagy más emberek mit hallgatnak! Harmadszor TE NEM ISMERED ŐKET, nem tudod min mentek keresztül ahhoz, hogy eljussanak oda ahol tartottak. NEM ISMERED A MÚLTJUKAT SEM ŐKET nem tudod mint mentek át, nem tudod milyenek, csak a zenéjük alapján ítélsz(pedig a zenéjük tökéletes) csak mert te nem szereted ez a műfajt. SZÁNALMAS vagy..
2018. jún. 12. 08:12
 4/12 anonim ***** válasza:

Sose értettem hogy miért jó más zenei ízlését leszólni. Ha nem tetszik a kérdésben szereplő előadó/Banda akkor lapozz tovább egy következő kérdést mert elhiheted hogy senkit nem érdekel az utálkozó kommented.


Kérdező! Én is olvastam/Hallottam hogy erről beszélnek de semmilyen olyan oldalt nem találtam ahol fixen valamelyikuk vagy esetleg a menedzsment kijelentette volna hogy újra összeállnak. Liam valóban beszélt róla hogy összefognak állni de szerintem ő se mondott konkrétat:/ Pedig ideje lenne már hogy valamit újra összehozzanak😭 Nagyon hiányoznak 😔

2018. jún. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Sikerült a száraz igazságot leíró kommentemet is eltüntetni valahogy :)

Uncsik vagytok de nagyon. Elfogultság ellen mindig uncsi vitázni,de majd kinövitek ezt kislánykáim :)


By the way,mi az hogy tökéletes a zenéjük?XD Már elmúlt Április 1

2018. jún. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#5 szerintem ha ennyire nem érdekel a 1D, akkor ne itt kutakodj. Keresd meg ami érdekel, mert az, hogy lenézed ezeket az embereket, szánalmas. 2012-ben a One Direction volt a legfelkapottabb fiúbanda, több - nem akarok hülyeséget mondani - milliós rajongótáborral. Szerintem ennyi ember nem halt meg, és nem csak április elsején fogsz olvasni róluk:) szánalmas.


Amúgy én is remélem, hogy összeállnak:D

2018. júl. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint #5. en nem fogom őket kinőni. 18 éves vagyok és még mindig ugyanúgy várom a visszatérést mint bármely más rajongó:) Nem hiszem hogy bárkit is érdekelne az utálkozásod szóval azzal együtt felejtsd is el az ilyen kérdéseket, ha nem tetszik lapozz tovább a te ertelmednek megfelelő kérdéshez:)


Kérdező! Én is elég nagy rajongojuk vagyok és remélem hogy minél hamarabb visszatérnek 💖

2018. júl. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
2015-ben mentek szünetre. Évente hitegetik a rajongókat a visszatérésről. De se kép, se hang... ¯\_(ツ)_/¯
2018. júl. 20. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
14%
Persze,mert tudják,hogy agyatlan tinilányok a rajongótábor ők meg röhögnek a markukban :D
2018. júl. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

#8YearsOfOneDirection


Miss these bbys so freakin' much! The whole fandom is waiting for the reunion.

2018. júl. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!