Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy létezik az, hogy van egy...

Hogy létezik az, hogy van egy zene, amit ősz óta minden nap meghallgatok vagy 20-30x és nem unom meg soha?

Figyelt kérdés
Van, hogy órákig elvagyok csak azzal, hogy azt az egy zenét hallgatom. Volt, hogy azért maradtam fent hajalban órákig, mert nem bírtam abbahagyni a hallgatását annyira addiktív. Volt valaki mással hasonló már?
2018. jún. 14. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért van így, mert utálod azt a számot. Hát nem? :)
2018. jún. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ez már beteges. Velem is előfordul, hogy egy-egy számot egy nap többször is meghallgatok, aztán még fejben is lepörgetem párszor, de ezek a dilijeim általában csak pár napig tartanak. Amúgy melyik ez a szám? Kiváncsi vagyok, hogy én képes vagyok-e egyáltalán 1x is végighallgatni. :)
2018. jún. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok arra a számra...
2018. jún. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Smooth Criminal
2018. jún. 14. 21:35
 5/6 anonim ***** válasza:

17 éves koromban hallottam egy gitáros instrumentális számát egy családi nyaraláson. (Joe Satriani: Cryin')

Az ott akkor sorsfordító volt, akkor kezdtem el gitározni. Amúgy akkoriban nem voltam túl jól, úgyhogy az a zene nagyon betalált, és egyfajta terápia volt. 1 éven keresztül emlékeim szerint minden nap meghallgattam, legalább 5-10-szer. Úgyhogy létezik ilyen, és szerintem semmi beteges nincs benne. Egyszerűen belefutottál egy zenébe, ami nagyon egy húron rezdül veled. Zenészként én azt mondom, ez csodálatos dolog, egyfajta szerelem ember és zene között.

2018. jún. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát pont a Smooth Criminalra nem számítottam volna..:D
2018. jún. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!