Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ti mit tudtok a Brockhampton...

Ti mit tudtok a Brockhampton zenei társulatról?

Figyelt kérdés

Mit tudtok róluk?

Valaki hallgatja őket?

Kedvenc tag?

Miről szólnak a számaik?

Jabari Manwarol es Kevin Abstractrol infok?


Csak angolul talalok az interneten roluk, de angolul meg nem tudok. :/



2018. jún. 21. 21:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Amit tudok róluk: valami netes fórumon szedték össze egymást és találták ki, hogy alapítanak egy hip-hop/pop "fiúbandát". Tavaly egy éven belül három albumot is kiadtak, mindhárom relatíve sok dalt tartalmazott, és bár ez a mennyiség aggasztónak tűnik, nem ment a minőség kárára, szinte osztatlan siker fogadta őket, mind kritikusok, mind rajongók oldaláról.


Nagyrészt csak a videoklippel kijött single-jeikkel vagyok képben, amiket szeretek is, meg egyszer meghallgattam az első Saturation-t, de még kell pár hallgatás, hogy tényleg leülepedjen, így albumszinten még nem tudok véleményt mondani. A Gold az egyik legaddiktívabb dal, amit életemben hallottam.


Kedvenc tagom talán Merlyn. Bírom neki a full elborult előadásmódját.


A szövegeik többnyire a tipikus hip-hop karakterlírai elemekkel dolgoznak, ahol nem is azon van a hangsúly, hogy mit mond az előadó, hanem hogy hogyan - és a csapatnak ez az egyik fő erőssége, hogy nagyon jellegzetesek az egyes személyiségek, így a szövegnek a központja általában inkább az adott rapper stílusa, mintsem a tartalom. De néha vannak komolyabb társadalmi témáik, a csapat "vezére", Kevin Abstract ugye meleg, így időnként visszatérő téma a homofóbia.


Ha amúgy tanulod az angol nyelvet, csak nem megy, akkor szerintem próbáld leküzdeni a nyelvi korlátokat az informálódás terén. Jó tanulási módszer mindig rákeresni annak a jelentésére, ami épp kell egy megismerni kívánt információ megértéséhez, én nagyrészt így tanultam meg angolul. Meg az a naaaaaaaagyon minimális német- és orosztudásom (szó szerint pár szó és kifejezés), ami van, az is zenei informálódásból jön. :D

2018. jún. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!