Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak én gondolom gusztustalann...

Csak én gondolom gusztustalannak XXXTentacion rajongótáborát?

Figyelt kérdés

Előre szólok,nem akarok senkit sem provokálni,csak kíváncsi vagyok más véleményére erről.

Van pár közeli ismerősöm aki szerette a tisztelt előadót.Ezek az ismerősem 13-15 éves gyerekek.Megállás nélkül rakják ki a képeket hogy mennyire depressziósak(???) és szomorúak egy olyan ember halála miatt,akik nem ismertek személyesen,akivel nincs egy közös emlékük sem,egy olyan személy,aki a büdös életbe nem is hallott róluk befolyásolja az egész napjuk.

Nekem is halt meg kedvenc előadóm(olyan is akivel személyesen találkoztam)de nem bőgtem 0-24 és akartam eldobni az életemet.

Azért gondolom nagyon nyomoréknak a fanok részét,mert van olyan is akinek meghalt egy HOZZÁTARTÓZÓJA AKI SZERETTE ŐT de az nem rázza meg annyira mint egy 20éves srác halála.

Amit pedig videók alá írnak,csak a vérnyomásom megy fel a legtöbbjén.

Amúgy szerintem megérdemli hogy békében nyugodjon,nem ítélkezek felette mert mint ember nem ismertem.Nevetségesnek tartottam amikor jobbnak tartotta magát egy olyan embernél,akiről szobrot állítottak és 75 millió példányban adták el albumjait(2pac),de nem utáltam meg mivel elég kultúráltan nyílvánította ki véleményét.

Ti mit gondoltok?



2018. jún. 21. 23:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
Azt hogy szánalmasak. Egy noname füves gettófióka, akit a nagy beszólogatásaiért cserébe lelőttek. Tele volt balhékkal, bűnügyekkel, a zenei életbe alig egy éve került be, amit az idő alatt alkotott az is értékelhetetlen. Abszolút nincs benne semmi amiért fel lehetne rá nézni, semmi maradandót nem alkotott, az emberek többsége soha nem is hallott róla. De hát ez van, manapság nagy divat olyanokat bálványozni akikben semmi szeretni vagy tisztelni való nincs, akik semmit nem tettek le az asztalra. Ugyanúgy nagy sírás volt annál a Lil Peepnél is vagy kicsodánál, aztán arról is akkor hallottam először mikor írta a hírportál hogy meghalt túladagolásban. Azt is a mai napig siratják hogy mekkora előadó volt, amiben az a poén hogy jó eséllyel a halálakor hallották először a nevét. Amúgy meg, kíváncsi vagyok a tegnap elhunyt Kányádi Sándort is ennyire gyászolják-e a kedves fiatalok.
2018. jún. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Az meg hogy jobbnak tartotta magát a 2Pac-nél az nevetség a köbön. 2Pac sem volt egy tisztelni való figura emberileg, de ő stílust teremtett, a zenéi milliókat mozgattak meg és mozgatnak a mai napig, ahogy írod 75 millió albumot adott el, ma olvastam épp hogy több mint 700(!) számot vett föl 3 év alatt, és habár a dalszövegei ugyanúgy mocskosak, de ettől függetlenül nagyon tehetséges és egyedi rapper volt és a dalai azokat is megmozgatják akik amúgy nem szeretik a rapet. Talán maximum Eminem, esetleg az NWA, Dr. Dre vagy Snoop Dogg hasonlíthatóak hozzá. Erre idejön egy pár hónapja "rapperlő" (amit csinált nem mondanám annak) 20 éves gyerek, és azt mondja jobb mint amaz. Hát az tény hogy arc az van rendesen, kár hogy a teljesítmény már nem ezt támasztotta alá...
2018. jún. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
A Linkin Parkos csávóval is ezt csinálták egyesek. Csak az a különbség, hogy ő letett valamit az asztalra. Kiváló énekes és gitáros volt. Ezt a füves gyereket meg nagyon szép dolog sajnálni, de csak egy önimádó szerencsétlen volt. 2Pac modernkori kiadása. Vagy talán Bieber feketében.
2018. jún. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%

Nekem egyedül ami nem tetszik, az a mű-depresszió, mivel az egy olyan dolog amivel nem kéne viccelni és nem kéne megjátszani.

Meg tudom érteni azokat, akik gyászolják őt, hiszen ez is egy ugyanolyan veszteség mint egy hozzátartozó, amit fel kell dolgozniuk. Plusz, ahogy írtad, ezek az ismerőseid még gyerekek, így elképzelhető hogy még emiatt is sokkal nehezebb túltenni magukat ezen az egészen. Még nem tudnak úgy gondolkozni, mint ahogy egy felnőtt, ezt is fontos figyelembe venni.

Viszont egyetértek azokkal is, akik úgy gondolják, hogy ez túl erős reakció. Nem ismerték egymást, nem is látták őt élőben. Így lehet hogy valóban túl sok, hogy folyamatosan sírnak és meg akarják ölni magukat.

Viszont lehet, hogy néhány hét múlva már túl is lesznek rajta, addig is inkább próbáld meg tartani bennük a lelket, hiszen te is éltél át ilyet, hogy meghalt egy kedvenc előadód. Figyelj oda rájuk, nehogy hülyeséget csináljanak az indulataik miatt, és segíts nekik feldolgozni. Jó barátnak fognak tartani miatta, és meg fogják köszönni neked.

2018. jún. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
18%
A tegnap elhunyt Vinnie Paul esetében is hasonlót látok. Egyesek úgy keseregnek, mintha az apjuk halt volna meg. Pedig csak egy Def Leopárdot utánzó banda dobosa volt, még ha tehetséges és szorgalmas is.
2018. jún. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
66%

Nem tudok sokat egyébként X-ről, nem voltam nagy rajongója. De tényleg nincs benne semmi szerethető? Rohadt jó zenéi voltak, csak olvasd el néhánynak a szövegét.(nem a look at me-re meg hasonlókra gondolok)

Valaki pedig 2Pac-ról írta azt hogy nem volt jó emberileg, de stílust teremtett. Ezzel én nagyon nem értek egyet!

Egy albumot írt a feltétel nélküli szeretetről, ő volt az aki nem a fehérekre hárított minden felelősséget hanem megszólította testvéreit is.

És nem tudom hogy ez a stílus teremtés miért ekkora nagy teljesítmény, de X-nek egyedi stílusa volt.

2018. jún. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
25%
Hát szerintem XXXTENTACIONNAK igen is hallgathatóbb zenéi voltak mint 2pac-nek.. ugyanúgy ott van Rich the kid, drake, lil xan, lil skies, scarlxrd... szerintem ezek hallgathatóbbak mint az old school rappek mert valahogy sokkal lazábbak a szövegek és az alapok...
2018. jún. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

jaaj persze valakinek mindig mások ellen kell mennie, meg kell mondania a tuti arról amihez nem ért. te nem követted őt, nem tudod, hogy valójában milyen sok időt szánt arra hogy a rajongóihoz beszéljen. igen, van egy stílusa, de miközben megismered rájössz, hogy nem láttál még ilyen embert aki ennyire törekedett hogy jobb legyen, de ezt is csak azok láthatták akik tényleg követték minden posztját. egyébként a rajongótábora inkább 18+okból áll, csak persze az internet gyerekfelhasználói azok akik szeretnek minden spamelni, szóval a kevesebb ilyen rajongó nem fogja vissza magát. másrészt a zenéje elég depressziós volt, sőt kifejezetten az volt. nyilván akik ezeket sokat hallgatták, azért tették mert megértést találtak benne.

csak arra szeretnélek kérni titeket, hogyha nem értetek valakihez, akkor ne fölösleges utálatra és lenézésre pazaroljátok az időtöket. én sem kontárkodok bele mások zenei ízlésébe, legalább ennyi tisztelettel legyetek.

2018. jún. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%

Én is gusztustalannak tartom a rajongótáborát. Borzalmas. Nem ismerem igazán, de tudom, kiről van szó és sajnálom a halálát, de azért 0-24-ben bőgni iránta tényleg szánalmas.


Húgom is egyébként kérdezte tőlem, hogy "tudtad, hogy meghalt az XXXTentacion?" Mondtam, hogy nem tudtam, ő mondta rá, hogy egyik legjobb rapper volt, megkérdeztem tőle, hogy tudtad-e, hogy 2Pac is meghalt (régen, igaz, de akkor is), húgom erre visszakérdezett, hogy az meg ki. Azért ez szégyen, hogy egy ilyen mai sz..art a tinédzserek sokkal jobbnak tartanak, mint a nagy legendákat.

2018. júl. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%
Amúgy természetesen tiszteletben tartom a húgom (és mindenki más) ízlését is, csak kifejtettem a véleményemet.
2018. júl. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!