Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek melyik a legtúlért...

Szerintetek melyik a legtúlértékeltebb zenekar?

Figyelt kérdés

Szerintem a Led Zeppelin.


Zeneileg nem voltak különösebben innovatívak.


Nem volt egyetlen tehetséges dalszerző se a csapatban.


Értelmetlen, hülye szövegeik voltak.


Tehetségesnek tehetségesek voltak, de nem alkottak semmi forradalmi dolgot.



2018. jún. 22. 22:13
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
75%

:D

Mert a nyalas szarok amit ad a radio nonstop az jobb mi?

2018. jún. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Kizárólag Led Zeppelin rajongóknál tapasztalom azt, hogy ha valaki nem szereti a kedvencüket, akkor az csak is kizárólag popzenét hallgathat...


A Led Zeppelinnél csupán az alábbi zenekarok jobbak:


- Pink Floyd

- The Beatles

- The Who

- Cream

- The Jimi Hendrix Experience

- Genesis

- The Doors

- The Rolling Stones

- Radiohead

- The Smiths

- Ramones

- Frank Zappa and the Mothers of Invention

- Captain Beefheart & His Magic Band

- Queen

2018. jún. 22. 22:30
 3/31 Mojjo ***** válasza:
93%

@2: Ha tényleg csupán ezek a zenekarok jobbak náluk, akkor nagyon előkelő helyen vannak :)

És tényleg ott vannak.


Nem tudom, szerintem meredek a világ legtúlértékeltebb zenekarának nevezni egy olyan formációt, aminek Jimmy Page az egyik alapítója, na meg a gitárosa, meg amiben John Bonham és John Paul játszott. Egy olyan zenekart, akik a hard rock és heavy metal fejlődésére alapvető hatást gyakoroltak.


Persze, lehet őket nem szeretni, de furcsa dolog nem elismerni.


Amúgy mi a célod ezzel a kérdéssel? Jól sejtem, hogy te tulajdonképpen nem arra vagy kíváncsi, hogy szerintünk melyik a legtúlértékeltebb zenekar, hanem csak simán nem jön át neked amit a Led Zeppelin csinált, ezért bosszant és zavar, hogy ennyire elismertek és most ezt jól ki akarod adni magadból? Ez olyan... gagyi.

2018. jún. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
0%

Tőlük sose hallottam egy számot se,a régebbi rock nem jön be.

De azok közül Guns n Roses

Tudnék még párat..Igazából dönteni nem tudok,hogy melyik a top. BVB,Radiohead,Fall out boy,Green Day,5FDP és Nirvana se a legkomolyabb,sokan csak 1db szám miatt szeretik őket,de ők még kiemelkednek a felsoroltak közül

Aztán még vannak ilyenek,hogy Coldplay,Maroon 5,Imagine Dragons stb,ezekre egy csöpp figyelmet nem fordítok. A pop meg rap meg már kb olyan számomra mint az 51-es körzet

2018. jún. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
15%

Az összes mainstream túlértékelt. Meg sok, a "nagyon magyar" zenekarok táborából, mondhatnám az összes. Csak példának: Csík zenekar, Quimby, és társaik. De lehetne említeni a magyar könnyűzene korábbi időszakából is a mainstream bandákat, akiknek a zenéi a mai napig, közhelyként minden szaros eseményen felcsendülnek. Illés, Omega, Máté Péter, stb .

Ezen utóbbiak, amilyen hangjuk van, simán elvéreznének akár egy szintén mainstream tehetségkutató, mondjuk X-faktor selejtezőn. Ők azért jutottak oda, ahova, mert abban az időben, a kemény szocializmilusban a lázadó fiatalok bennük láttak egy korty nyugatot, ami nem ruszki, de ennyi, semmi több.

Az meg, hogy egyesek a sztárocskákat másolják, istenítik, mert nincs SAJÁT stílusuk, igazából nincs konkrét egyéniségük, kényelmesen megeszik azt, amit eléjük raknak. Vagyis nyomják a zenéket, amiket nyom 0-24-ben a mainstream média.

2018. jún. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem is a Led Zeppelin.
2018. jún. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
53%
Nirvana
2018. jún. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a kérdező csak egy oltári nagy hajtépést akar látni.
2018. jún. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
38%
A Nirvana, már ha zenekarnak lehet csúfolni.
2018. jún. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 radioheadyendremény ***** válasza:
93%

4-es, a Radioheadet a "tinilányok kedvence" BVB-vel egy lapon emlegetni elég vicces. :D Lehet, hogy sokan csak a Creep miatt szeretik őket, de ha szeretnéd, küldök neked 20 zseniális számot tőlük, amik sokkal jobbak a Creepnél is, ami amúgy ugyancsak egy nagyon jó szám.


Amúgy a Green Day tényleg az, illetve az Oasis és a Linkin Park is. Nem mondom, hogy ezek szarok, de túl vannak értékelve, az biztos.

2018. jún. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!