Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mennyi időbe telik mire...

Mennyi időbe telik mire megtanulok énekelni, félév elég?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,szeptemberbem pedig 17 leszek és ebben az évben elkezdttem éneket tanulni,március óta járok énekórákra és nap 3-5 órákat gyakorlok.Az énektanárom úgy véli hogy igen jól haladok és minden reményem az,hogy félévre vagy 1 év múlva alkalmas leszek fellépésekre.Én a metalcore vagy a klasszikus heavy metal műfajon belül szeretnék remekelni.

2018. jún. 26. 00:34
 1/7 A kérdező kommentje:
A nyár során beiratkozok egy másik énektanárhoz,két profi fogja a fejlődésemet figyelemmel kísérni.
2018. jún. 26. 00:39
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Én sose értettem, hogy az éneklést minek különösebben tanulni? :/ Logikusan átgondolva csak jó hang és ritmusérzék kell hozzá, ennyi, ezeket pedig pár nap alatt lehet tökéletesíteni!
2018. jún. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Sokan évekig tanulnak énekelni és inkább ez a reális.
2018. jún. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

"Logikusan átgondolva csak jó hang és ritmusérzék kell hozzá, ennyi, ezeket pedig pár nap alatt lehet tökéletesíteni!"


:DDD

És a jó hang és a ritmusérzék az honnan lesz? Csak úgy a szádba hull, mint az a bizonyos galamb?

2018. jún. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem elég. De fellépni attól még felléphetsz.
2018. jún. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hát èn nemtudom. Valakinek vagy jó hangja van vagy rossz. Nemtudom te melyik kategóriába tartozol, de ha rossz a hangod szerintem ne pazarolj rá több energiát, ha meg jó a hangod akkor is több èv tökèletesre csiszolni. Van aki alapból úgy születik, hogy profin ènekel. Ha komolyan is veszed ezt az èneklősdit mèg most tisztázd magadban ha eddig nem volt hozzá tehetsèged ez után sem leszel soha "sztár". Ezt már maximum hobbi szinten tudod űzni.
2018. júl. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

# 6

Jaj ne beszélj már hülyeségeket...

Minek kommentelsz, ha nem értesz a témához?

2018. júl. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!