Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondolsz a Hollywood...

Mit gondolsz a Hollywood Undead-ről? Szereted vagy nem?

Figyelt kérdés

Ha szereted a zenéiket akkor leírnád mi tetszik bennük és ha esetleg nem akkor azt,hogy miért nem?

Még egy pár hónappal ezelőtt az első albumukat is meghallgattam meg új számokat is és egy sem tetszett,sőt,különösen irritált az egész. Már maga ahogy hangzanak,meg ahogy keverik a rappet az éneklős refrénekkel és discos hangzással valami borzasztó. Nem tudtam megemészteni egyszerűen. Most nézem a VOLT live-ukat is de itt is nem hogy semleges,hanem inkább idegesít. A tagok tök jó fejnek tűnnek amúgy.. De rap metal-ban sehol nincsenek egy Korn-hoz,Limp Bizkithez vagy Rage Against-hez


2018. jún. 29. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
32%

Ha a Neoton Família és hozzájuk hasonló förtelmek nem játszanak, akkor a Hollywood Undead az egyik első, ami eszembe jut, mint legrosszabb, legidegesítőbb zenekar. A rappelés olyan, mintha a tagok ilyen "utálom a rappet, kivéve Eminemet"-típusú figurák lennének, akik kiragadtak szám szerint kettő hatásvadász flow-t Eminem fegyverarzenáljából és azokat tolnák attól függően felváltva, hogy sírós, vagy keménykedős-e a dal. A songwriting iszonyú klisés, a dalszövegek nevetségesen komolyan veszik magukat ahhoz képest, hogy mennyire buták, a hangzás meg annyira lelketlen, jellegtelen elektronikus-pop-metál, hogy azt még az én szervezetem is kiveti magából, pedig én a Limp Bizkitet is szeretem, meg az olyan elképesztően agyatlan zenékkel sincs bajom, mint Lil Pump első albuma, mert az legalább tisztában van a saját határaival, és nem próbál nevetségesen túldramatizált lenni.

A tagok jófejségét illetően: Deuce nem azért szállt ki, mert rendszeresen antiszemita szidalmakat intéztek felé? Meg mintha azt is olvastam volna, hogy az egyik tag egyszer nem jelent meg egy turnén, mert a reptéren egy biztiőr azt mondta neki, hogy feloszlott egy zenekar, egy másik meg azért lépett ki, mert valamiért fegyverrel megfenyegette Deuce-t, majd megsértődött az erre adott negatív reakción.

2018. jún. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát a tagokról nem tudtam ennyi mindent csak azt láttam hogy a VOLT-on jó arcoknak tűntek.. De hát akkor ezek is vetekednek az Asking Alexandria tagjaival balhezást illetően :)


De jó akkor,hogy nem csak én tartom rossznak az egészet

2018. júl. 4. 14:46
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Én zene terén mindenevő vagyok, de kedvenc műfajom a rock, és a metal. A Hollywood Undead viszont az egyik kedvenc zenekarom. A tagok között igen, voltak durva dolgok, de állítólag/valószínűleg nem minden igaz. Illetve, tényleg normálisak. =D Az egyik koncertjükön az egyik srácot felhívták a közönségből gitározni. Előadott nekik egy solot, ha jól emlékszem az egyik számukból. Utána megkérdezték tőle, hogy a következő számot, amit előakarnak adni, azt eltudja-e játszani. Eltudta, és a kövi számot velük adta elő. Vagy ott volt még a februárban lévő koncertjük, Budapesten. Ott meg egy kisebb szöveget mondtak el nekünk magyarul. Sajnos nem voltam ott, meg egy "Google Fordítós" szöveg, de azért aranyos volt tőlük. Meg egy csomó ilyen volt. Amióta Deuce nincs a bandában, már nincs annyi feszültség. De ebbe most ne menjünk bele.

Ami a zenéjüket illeti, nagyon változékony. Nagyon kemény, végig pörög, vagy szép lágy stb... Igaz, vannak hülye számaik pl: Party By Myself, de például ott van a The Diary, aminek nagyon szeretem a szövegét, és a hangzása is nagyon tetszik. Nincs olyan számuk, amelyiket ne szeretném.

Szerintem a hangzások váltakozása a kedvencem a zenéikben, és hogy mindig tudnak újat mutatni. =D

2018. júl. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Basszus első, ne haragudj, de ne terjessz hülyeségeket úgy, hogy látszódik, semmit sem tudsz a bandáról se a tagokról! Mellesleg, nem is szereted őket...


Deuce nem azért szállt ki, mert bárki is őt szekálta volna... Neki volt nehéz és rossz természete, ő volt az, aki hívatlanul megjelent Shady Jeff buliján, és elkezdte a családtagokat és a barátokat zaklatni, majd, miután sehogy nem lehetett kitessékelni, akkor lett fegyverrel megfenyegetve, hogy na akkor tényleg takarodjon. Persze erre rögtön bőgni kezdett, hogy ő nem is úgy gondolta, ő csak viccelt.


Jah, és tudtommal az egész balhé azzal kezdődött, hogy a banda háta mögött kezdett bele egy másik projektbe (Nine Lives). Egyébként szintén ő lett elvileg megverve is, bár amilyen egoista baromként viselkedett, én nem csodálom, hogy J Dog és Funny Man ellátták a baját. Persze, lehet, hogy az egész csak kitaláció, valahogy egy szavát se tudom nagyon elhinni.


Vannak amúgy jó számai, de jobban járt a HU Danny-vel. Sokkal tehetségesebb, tisztább hangú, és emberileg is szimpatikusabb ezerszer, mint Deuce.


A bandát miért szeretem: tetszik, hogy nem ragadnak le egy stílusnál, nem érdekli őket a korlátok, azt játszanak, ami nekik is bejön. Temérdek partizós, bulis számuk van, de legalább ennyi, sőt, talán több komolyabb, mélyebb, sötétebb dalt is készítettek. És igen, az egész banda nagyon jófejnek, közvetlennek tűnik, akik valójában is jó barátok, egyedül Deuce volt az, aki sosem illett közéjük.

2018. júl. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

#3 Nem szándékoztam hülyeségeket terjeszteni, direkt nagyon határozatlanul fogalmaztam a tagokról való információmat, az első mondatot nem is kijelentve, hanem kérdve, de a többinél is hangsúlyozva, hogy simán lehet, hogy nem téves, amit mondok.

A Deuce-os dolgot csak a Wikipédia szócikk ezen sorából szedtem: "Additionally, it alleged Deuce was forced out of the band by its members and said he feared for his safety after anti-Semitic slurs were leveled at him, and that a gun was pointed at him by a former band member."

2018. júl. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, kicsit megtévesztő volt számomra, hogy az éremnek csak erről a feléről esett szó általad, míg a dolog másik feléről (HU szempontjából) pedig nem. Így nekem kicsit sugallásnak tűnt a kérdésed, mea culpa! Megjegyzem, ezt Wiki-n kívül én nem találtam nagyon sehol leírva, így szerintem ez csak kitaláció. Na meg az is Deuce ellen szól, hogy azóta egy botránya sem volt a bandának, a legnagyobb egyetértésben tevékenykednek évek óta, tehát a hiba biztos nem az ő részükről adott.
2018. júl. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én szeretem a Hollywood Undead-et mind Deuce-szal mind nélküle. Szerintem jó számaik vannak, nem ragadnak le. A tagok is szimpatikusak. Egyébként hallgatok mindent.
2018. aug. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!