Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen ajándékot vegyek ez...

Milyen ajándékot vegyek ez zenésznek a szülinapjára?

Figyelt kérdés
Egy számomra nagyon fontos személynek lesz szülinapja a jövőben. Szeretném meglepni valamivel. Énekel és gitározik. Ha ez is fontos, lányról van szó. Adok neki személyes ajándékokat is, de mégis szeretnék valamit, ami kapcsolódik a zenéhez. Segítsetek kérlek 😀

2018. júl. 8. 15:37
1 2
 1/11 Mojjo ***** válasza:
Vannak jó kis gitár alakú kulcstartók, radírok, ilyen-olyan kis kütyük.
2018. júl. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Nővérem anno mikrofon alakú ezüst medált csináltatott az énekes bnőjének. ( hát.. engem másra emlékeztetett...😂)de a csaj örült neki.
2018. júl. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Éneklő vibrátor?
2018. júl. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az éneklő vibrátoron elgondolkozom, bár inkább zenélő lesz, amire tud majd énekelni. Esetleg valami olyan ötlet, amit tud is használni a mindennapokban? A kulcstartó sem rossz, de az csak kiegészítő, jelentős hasznát nem venné.
2018. júl. 9. 21:37
 5/11 anonim ***** válasza:
A nők kevés dolgot használnak gyakrabban mint a vibrátort. :D Viccet félretéve, karaokegép?
2018. júl. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Mojjo ***** válasza:
Igen, a kulcstartó csak kiegészítő. De olyat, ami nem csak kiegészítő, nehezen vehetsz. Egy gitár pl elég drága lenne, és nem is egyszerű eltalálni, milyen kellene neki :)
2018. júl. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az a legrosszabb, hogy tudom milyen gitár kellene neki, és boldogan meg is venném neki, ha lenne 280ezrem feleslegbe 😀 Kaptam egy tippet, hogy egy régi stílusú metronóm nem lenne rossz ajándék. Szerintetek?
2018. júl. 10. 01:35
 8/11 Mojjo ***** válasza:

@7: Csak kíváncsiságból (eléggé gitármániás vagyok :D ), milyen gitár kellene neki? :)


Egy régi stílusú, szigorúan analóg meteonóm valóban egy jóféle, különleges ajándék lehet. Digitális metronómot szerintem semmiképp ne vegyél, annyi erővel tölt a telefonjára ezerfélét, de egy igazi analóg baromi klassz lehet. Ilyesféle:

[link]

2018. júl. 10. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8 Egyszer mondta, hogy oda van egy bizonyos gitárért. Név szerint: Cort Frank Gambale Luxe elektro akkusztikus gitár kemény tokkal


Amit pedig küldtél képet, pontosan olyat szeretnék neki venni, lehetőleg nem valami olcsó szart. Esetleg tudnál küldeni linket, honnan lehetne szerezni?

2018. júl. 11. 14:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Kínából 1000 rózsaszín pengetőt meg két kiló neon húrkészletet.
2018. júl. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!