Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen oldalra érdemes feltölt...

Milyen oldalra érdemes feltöltenem a zenéimet?

Figyelt kérdés

írtam egy tucat zenét, többnyire jazz, de vannak ilyen IDM szerű zenék is. Szeretném majd megmutatni közelebbi-távolabbi ismerősöknek. Ezért szeretnék valamilyen oldalt nyitni, de rohadtul nem vagyok naprakész ezekben a dolgokban. Azt tudom hogy van ilyen last.fm, Soundcloud de ugye a világ gyorsan fejlődik.


Esetleg ha van itt naprakész ember az megmondhatná, hogy mostanában az amatőr zenészek, zenekarok hova szokták feltöltögetni a dolgaikat.


Illetve még az is felmerült bennem, hogy mennyire gyakori hogy "ellopják" valakinek a zenéjét. (nem a letöltésre gondolok, hanem hogy valaki a sajátjaként ad el valamit ami valójában nem az)

Persze valószínűleg alaptalan a félelmem mivel valószínűleg a kutya se fogja meghallgatni az ismerőseimen kívül a dolgaimat, de minden elfogulatlanság nélkül tudom mondani, hogy egy-két zeném rohadt jól sikerült. Kellően eredetiek, és letisztultak. Rosszabb napjaimban kellően fel tud vidítani, hogy hozzájárulhattam valamihez, ami nagyobb mint én.


2018. júl. 19. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Youtube?

Igen, bárhova töltöd fel, és azt bárki láthatja, nagy esély van rá, hogy el is lopják.

2018. júl. 20. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Töltsd fel úgy, hogy ne lehessen letölteni, plusz rossz minőségben, pl 256kb/s-es mp3-ban, ez még elég egy átlagos zenehallgató számára, de ahhoz már túl kevés, hogy eladják. Egyébként, ha el is lopnák és sajátként árulnák, nálad van a projekt fájl amiből egyértelműen kiderül, hogy te írtad, szóval tudod bizonyítani az illetékes hatóságnak. Sok éve mozgok már hobbizenészként ebben a világban, de nem hallottam még ilyen sztoriról, hogy valakinek ellopták volna a zenéjét.
2018. júl. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!