Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a Synthwave...

Mi a véleményetek a Synthwave stílusról?

Figyelt kérdés
Nekem a nagy kedvencem, amúgy is imádom a 80-as éveket, ha tehetném biztos visszautaznék az időben. Viszont sajnos úgy veszem észre, hogy ezt a zenei stílust senki nem szereti. Egyáltalán mennyire ismert Magyarországon? Van rajtam kívül még más is aki kedveli ezt a stílust?

2018. júl. 19. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Én kedvelem :) És amúgy megvan neki a közönsége is. Vannak magyar előadók is a műfajban, sőt, most pénteken lesz egy nagy synthwave buli is a Dürerben :)
2018. júl. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyik kedvencem a stílus. De azért azt érdemes megjegyezni, hogy ez a 80as évek némely szelektált nyugati elemeinek a direkt eltúlzása. Úgy a zenei összetevők, hangulati elemek, színek terén. Ez egy atmoszferikus lódítás:)
2019. márc. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Kedvenc műfajom. Synthwave és Darksynth. A kedvenc előadóim a Perturbator, Carpenter Brut, Lazerpunk, Gost,
2020. ápr. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 elistvan ***** válasza:
Tetszik. Quixotic, Duett, Amigod hasonlók tetszenek.
2021. aug. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!