Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek, a Kárpátia...

Mi a véleményetek, a Kárpátia zenekarról?

Figyelt kérdés
Elsősorban nem a zenei, hanem a politikai véleményre lennék kíváncsi.

2018. júl. 20. 18:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
primitív és opportunista.
2018. júl. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
28%
semmi...
2018. júl. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Erőltetett magyarkodás, nem titkoltan agresszív, és felbujtó. Amúgy is tele van mindennel a t**öm, ami a múltat feszegeti, mert értelmetlen. Mi lett volna ha...miért ez lett, és nem az? Ha 65 millió évvel ezelőtt nem csapódott volna be a meteorit, akkor mi sem lennénk. De becsapódott, így vagyunk. Ugyanilyen marhaság azon bosszankodni, hogy mi volt a II. világháborúban, Trianonban, vagy az egri vár ostroma előtt.
2018. júl. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Én nem hallgatok ilyesmit, de rokonszenvesek, mert föláll tőlük a liberálisok és az ellenzékiek hátán a szőr. Egyébként szerintem nem vállalhatatlan a Kárpátia, csak olyan egyszerű. Vidéki kocsmában nyóc sör után kiváló aláfestő zene.
2018. júl. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Egyetértek a szövegeikkel. Hozzánk magyarokhoz szólnak, illetve azokhoz, akik hisznek az egyetemes értékekben, mint család, becsület, haza.
2018. júl. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem annyira szélsőséges, mint amennyire sokan beállítják. Az a baj, hogy magyarországon sok ember nem tud különbséget tenni egyszerű hazaszeretet és rasszizmus között, sok ember szemében már az is egy rasszista kötsög, aki csak simán szereti a hazáját.
2018. júl. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%

Néhány számukat szívesen hallgatom (ami épp nem a Nagy Magyarország visszaszerzését vizionálja, meg újabb háborút, mert azokkal tele a ...

hanem kicsit könnyedebb témákkal foglalkozik ), de koncertjegyet nem vennék.

2018. júl. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudok azonosulni a nézeteik többségével, ráadásul szerintem igazi rockzenekar nem lehet jobboldali.
2018. júl. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha nem zenei, hanem politikai véleményre vagy kíváncsi, akkor nem zenei, hanem politikai témakörben kéne kérdezni.
2018. júl. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nem gondoltam volna róluk, hogy konkrét fidesz-csicskák, de végre ez is kiderült. Az új "klipjüket" érdemes megnézni, egyetlen fideszes bűnözőt se mertek belerakni. Vagy ennyire gyávák, vagy ekkora seggnyalók :)
2019. jan. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!