Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a címe ennek a számnak?

Mi a címe ennek a számnak?

Figyelt kérdés
A napokban voltunk egy erdélyi strandon, Parajdon és folyamatosan szólt a rádió. (Magyar) Napozás közben figyeltem fel erre a számra: Egy férfi énekli, romantikus zene szóval viszonylag lassú. Annyit tudok hogy nagyrészt a szemekről szól a szám és egy részletet lejegyeztem. (When your eyes shine...) A többit nem tudtam leírni a jó angolom miatt és már csak a szám végeztével írtam le ezt is. Youtube és Google barátom sem segít ki. Itthon még sosem hallottam játszani, szerintem elég régi és nem valami ismert. Aki megtalálja a számot, esküszöm vendégem egy kávéra vagy sörre.

2018. júl. 20. 20:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Azóta a rádió meglett, FunFM.
2018. júl. 20. 20:27
 2/4 anonim ***** válasza:
Firehouse- when i look into your eyes, talán?
2018. júl. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, de hasonlít rá. Ha jól emlékszem ebben nincs basszusgitár. De köszönöm a válaszod! :D
2018. júl. 20. 22:40
 4/4 A kérdező kommentje:

Megtaláltam!

[link]

2018. júl. 20. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!